Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Via Appia Km 13, Roma, 00040 (Italija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Rome Oro Uostas Ciampino

Kai jūs einate atostogų ar verslo kelionę jūs turite savo rankose visą. Kai atostogų turite teisę vadovas plius transporto Aplankykite egzotiškas vietas. Jums reikia vartoti kiekvieną kelionės minutę protingai, kaip jūs negalite gauti vėl galimybę pasinaudoti šia galimybe. Jei jūs keliaujate per arba į Italiją yra keletas tai šaltinis transportavimo. Daugybė skrydžių atvyksta į Romos Ciampino oro uosto ir jūsų atostogų transporto planas turėtų pradėti iš ten. Jūs galite rasti begalinis vietinių ir tarptautinių automobilių nuomos kompanijų, oro uoste, siūlyti savo paslaugas. Jūs galite turėti savo nuomojamo automobilio laukia oro uoste, užsakymo internetu ir anksčiau laiko.

oro uostai yra iš esmės portalas į šalį, malonus avangardo, talpi ir atverti oro terminalą su naujų pažangių įrenginių būtų geriau jaučiasi palyginti ankšta, bjaurus ir reeking oro uosto turistų. Šių pagrindų laikant galvą Italija yra keičiasi ir renovuojant savo oro uostus kaip tiesa, kad pirmas įspūdis yra paskutinis parodymo.

Vardinis galimybė savo Italija atostogos būtų samdyti išnuomotu automobiliu. J. reikia išmokti keletą Italijos žodžius tik tuo atveju jei jūs prarasti savo kelią ir reikia kryptimis. Čia taip pat Limuzinų paslaugos į oro uostą, kuris galite pasinaudoti iš jei jūsų biudžetas leidžia. Jei jūs keliaujate, kad geriau, kad jūs iš anksto rezervuoti autobusiuką ir jei jūs visi siekia prisijungti gidu, tikrai turėtų rezervuoti bilietus iš anksto padaryti didelę grupę grupė gali laikytis kartu.

Kur nors klajoti apie Italijoje, labai svarbus tai vis transportavimo organizuoti jūs keliaujate lengva. Labai gyvybiškai svarbus prioritetas savo Italijos kelionę turėtų būti transportavimo ir jums reikia pasirinkti protingai.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Rome Ponte Di Nona (10,9 km)
Via Borghesiana 170, C/o Distrib. Eni agip, Rome, 00132
» Rome Prenestina (11,0 km)
V. Stazione Prenestina 8, Rome, 00177
Car Return: Via Giolitti 267, Via Giolitti, 34, Roma, 00185
Circonv Gianicolense 53, Roma, 00152
» Rome Via Tiburtina (14,7 km)
Roma, 00156
» Rome Via Aurelia (17,3 km)
Via Baldo Degli Ubaldi 116, Rome, 00167
» Rome Flaminia (19,4 km)
Via Francesco Saverio Nitti 1, Rome, 00191
» Velletri Rm (19,6 km)
Via Ariana 169, Velletri, 00049
C/o Hotel Cristallo, C/o Hotel Cristallo, Tivoli, 00019