Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Car Return: Via Giolitti 267, Via Giolitti, 34, Roma, 00185 (Italija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Rome Geležinkelio Stotis

Romos geležinkelio stoties įsikūręs Italijoje, ir kalbant apie dizaino ir gebėjimų, tai yra didelė sėkmė. Traukinio patiekiami daugelyje miestų ir veikia per dieną ir naktį. Pagrindinės geležinkelio stoties taip pat siūlo tarptautinės paslaugos atšaukimo iš skirtingų šalių.

Kai jūs atvykstate į geležinkelio stoties, jums suprasti, kad jis efektyviai aptarnauja įvairių transporto rūšių. Tai apima mokesčius, autobusai, pervežimo ir automobilių nuoma. Žiūrint tai jums pasirinkti, jūs vis dar gauti į savo paskirties vietą. Tačiau automobilių nuoma yra puiki galimybė žmonėms, kad reikia lankstumo ir veiksmų laisvės.

Romos geležinkelio stotis, patartina iš jūsų užsakyti iš anksto. Tai galima telefonu, internetu arba eikite į geležinkelio stotį. Toje pačioje byloje, nepamirškite rezervuoti automobilį, kurį naudosite gauti į savo paskirties vietą, kai jūs atvykstate į Romos geležinkelio stoties. Kai jūs atvykstate į pikapas stoties, jums reikia pateikti vairuotojo pažymėjimą, ir kad papildomų tvarkyklių. Jei turite jaunas vairuotojas, kuris yra maždaug 25 metų, jums reikia sužinoti apie minimalus vairuotojo amžius. Tokiu būdu, jums bus išvengta pažeisti įstatymą.

Kai automobilis yra pristatomas jums į pikapas stoties, nepalikite tol, kol jums patikrinti automobilį. Bet defekto, kad jums dėmesį, jums reikia nedelsiant ir užtikrinti, kad jis yra užregistruotas. Tai yra todėl, kad jūs tikimasi grąžinti automobilį tokios pat būklės, kad jūs paėmė jį. Tikrinant automobilį, jums bus išvengta mokėti už žalą, kad jūs niekada padarė.

Priklausomai nuo sąlygų ir sąlyga, kad kartu su automobilių nuoma Romos traukinių stotyje, jei jums reikia grąžinti automobilį, kai jis yra kurstė, užtikrinti, kad degalų jis prieš grąžinti ją, ir į dešinę pajėgumus. Jei jums nepavyks, jūs turėsite sumokėti papildomą mokestį. Išvengti pripildymo stotys, kurios yra netoli geležinkelio stoties, nes jie greičiausiai bus brangesnės.

Norėdami išvengti papildomų mokesčių, užtikrinti, kad jums grąžinti automobilį kaip sutarta. Taip yra todėl, jei jūs pratęsti laikotarpį, kuriam jūs vis dar su automobilio, jums bus taikomi mokesčiai už jį. Net ir automobilių nuomos paslaugas Romos traukinių stotyje, turintys gerą kredito istorija yra nauda jums.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Roma Via Sicilia (2,0 km)
Via Sicilia 36, Rome, 00187
Circonv Gianicolense 53, Roma, 00152
» Rome Flaminia (6,3 km)
Via Francesco Saverio Nitti 1, Rome, 00191
» Rome Via Aurelia (6,9 km)
Via Baldo Degli Ubaldi 116, Rome, 00167
» Rome Via Tiburtina (7,4 km)
Roma, 00156
Via Appia Km 13, Roma, 00040
» Rome Ponte Di Nona (13,6 km)
Via Borghesiana 170, C/o Distrib. Eni agip, Rome, 00132
C/o Hotel Cristallo, C/o Hotel Cristallo, Tivoli, 00019
Fiumicino Internatl. Apt, Fiumicino, 00054