Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Via Noalese, 63, Treviso, 31100 (Italija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Treviso Oro Uostas

Trevizo; mažame miestelyje Italijoje turi savo reikšmę ir unikalus reikšmę kaip ji suteikia lankytojų ir turistų alternatyvų požiūrį į miestą meilės t. y. Venecija. Oro uosto, kuris yra apie 20 mylių nuo garsaus miesto yra įsikūręs vaizdingoje vietoje. Sodrus žalia aplinkinių vietovių į oro uostą metu su incomer su visą geriausią galimą vaizdo ne tik miesto, bet šalyje. Žmonės, kurie ketina aplankyti Venecija dažnai daryti Trevizo savo bazinę stovyklą už apgyvendinimą toje vietovėje yra daug pigiau palyginus su tinkamai Venecijos miesto kur gauti mažame kambaryje gali būti stambus našta jūsų kišenėje.

Žmonės, kurie gyvena Trevizo ar gretimose srityse paprastai samdyti taksi ar net automobilį savo naudojimui o jie viešbutyje. Važiuojant į Venecijos miesto centrą iš Trevizo automobilyje trunka apie trisdešimt minučių ir ji taip pat suteikia lankytojui laisvai judėti į vietas, kurios jis ar ji mėgsta. Nors nėra jokių tiesioginis tramvajaus ar geležinkelio perėjimas nuo Treviso į Veneciją tačiau yra keletas alternatyvių būdų, iš kurių vienas gali pasiekti miesto. Tačiau, nebūtų išsinuomoję automobilį trūkumas yra tas, kad vienas turi remtis kitos rūšies transportu pvz., autobusai ir ekskursijas.

Tai labai lengva išsinuomoti automobilį iš Trevizo taip pat. Yra užsakymo biurų, įvairios bendrovės, kurie yra aptinkami oro uosto patalpose ir netoliese. Lankytojams reikia parodyti pasą originalus ir kopijas, kai kurie ir saugumas ir gali lengvai gauti automobilį. Tai yra viena iš labiausiai pageidautinas būdas dėl ryšio, kuris keliautojams ir suteikia jiems laisvai judėti; iš jų pačių pasirinkimas ir nuotaika ir išsinuomoję automobilį jie praleidžia daugiau laiko tose vietose, kurios intriga juos daugiau.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Castelfranco Veneto (19,0 km)
Castelfranco Veneto, 31033
» Venice Oro Uostas (20,0 km)
Via L. Broglio, Snc, Tessera, 30173
» Camposampiero (23,4 km)
Camposampiero, 35012
» Cornuda (23,6 km)
Cornuda, 31041
» Venice (24,2 km)
Venezia, 30135, Veneto
» Conegliano (32,3 km)
Via Immacolata Di Lourdes 111, San Fior (conegliano), 31015
Via Annibale Da Bassano 27a, Padova, 35131
» Padova (37,0 km)
Padova, 35131
» Jesolo Lido (37,9 km)
» Bassano Del Grappa (38,5 km)
Bassano Del Grappa, 36061