Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Palese, Serviced By Europcar, Bari, 70128 (Italija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Bari Oro Uostas

Du tūkstančiai metų bario mieste yra charizmatiškas miestas Adrijos jūros pakrantėje. Miestas yra turtingas viduramžių architektūros ir kultūros. Bari taip pat siūlo naują erą apsipirkti ir valgomasis patirtį todėl patartina daryti kai kurių dovanų parduotuvių tuo pat metu šiame regione. Toliau Bari taip pat turi kai kurių religinių vertė nuo Saint Nicholas buvo palaidotas čia.

Svarbiose vietose

Yra keletas vietų Bari lankytojas norėčiau pamatyti. Bari Vecchia yra viduramžių ketvirčio sritis, visas reikšmingas bažnyčių. Šioje srityje Romaninė bazilika Saint Nicholas yra labai kūrybingi viduramžių atrakcija, Palazzo del Catapano, Saint Gregory bažnyčia, Romaninė Saint Sabino katedros, Fortino Saint Antony, vienuolynas, Saint Scolastica tačiau nedirba daugeliu atvejų per metus, bet yra atviros svarbias dienas pvz., Didįjį penktadienį arba visų Šventųjų iškilmingai.

Ekstravagantiškumas festivalis lapkričio

Dar vienas labai svarbus laikas aplankyti plotas yra lapkričio 9 ir taip toliau, nes už miesto mažame miestelyje pavadintas Adelifia 3 dienos šventė Bari vyksta. Lap 9 anksti ryte negabaritinių balionas yra išleistas rodo, kad šventės pradžios. Vėliau 10 Lap San Trifone statula atnešė į bažnyčių ir paraded viso miesto. Šis įvykis hype yra tokia, kad atlikti šio festivalio ateis grupių iš visoje Italijoje. Fejerverkų taip pat dar viena atrakcija šio renginio.

Legacy miestelio

Kai žmogus apsilanko šį miestą jis turėtų įsigyti keramikos, krepšiai, batų ir raudonojo vyno tai miesto paveldas. Toliau jis turėtų taip pat būti Užkandote iš orecchiette (kepurės formos makaronai) arba pavalgyti į vandenyną su vietos jūros gėrybių patiekalai. Siekiant pamerkti į realų pojutį, Baris, Italija.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
Strada Palumbo 2, Bari, 70132
» Bari Porto (6,6 km)
Zona Banchina Darsena Di Ponente, Bari, Ba
» Bari (8,4 km)
Bari, 70125
Piazza Aldo Moro Snc Inside The Train Station, Bari, 70123
» Monopoli (28,1 km)
Via Sant'anna 37, Monopoli, 70043
Via Federico Il Di Svevia,3439, Gioia Del Colle, 70023
» Barletta (44,4 km)
Barletta, 70051