Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Napoli, 80143 (Italija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Naples Oro Uostas Capodichino

Neapolio įsikūręs pietinėje Italijoje ir yra Neapolio provincijos sostinė. Miestas yra gerai žinomas dėl savo istorija, kultūra, tradicijos, meno, architektūros muzika ir jos svarbą šalies politikoje. Tai vienas seniausių miestų pasaulyje su daugiau nei 2800 metų egzistavimą. Yra daugiau nei vienas milijonas žmonių, gyvenančių mieste. Neapolio padoraus ekonomiką ir ateina į viršų 10 turtingiausių valstybių pasaulyje, gerovės ir BVP. Jis taip pat garsusis uostas ir antras pagal dydį uostą pasaulyje, keleiviai, po Honkongo. Šiandien, tai viena iš labiausiai lankomų turistinių vietų pasaulyje.

Muziejai

Neapolio nacionalinis muziejus yra vienas iš pasaulio geriausių muziejų ir kai bauda kokybės antikvariniai daiktai iš romėnų ir graikų laikų. Tai viena iš labiausiai lankomų muziejų šalyje. Dar vienas geras muziejus yra Museo di Capodimonte, kuri rodo klasikinių paveikslų iš XIII a.. Castel Nuovo yra senovės struktūrą, kuri dabar turi integruotą pilietinio muziejus. Ji atspindi iki XIV ir XV amžiaus paveikslų ir kitų meno kūrinių.

Pagrindinis atrakcionai

Piazza DelPlebiscito yra žinomas kaip Neapolio miesto centro, ir yra viena iš didžiausių kvadratų mieste. Ten yra didžiulis iškilios bažnyčia, kuri gali būti aplankė. Taip pat yra Palazzo Reale palace, kuris žymi miesto senovės istorija. Daug turistų aplankyti šią palace kaip jis yra vienas iš miesto architektūros piktogramos ir vaizdas yra didžiulė iš viršaus konstrukcijos.

Spaccanapol taip pat žinomas kaip miesto centre ir yra labiausiai žinomų gatvės Neapolyje. Rasite didžiulį architektūrines struktūras, bažnyčios ir įvairių parduotuvių gatvėje. Tai puiki vieta laiką kaip dienos eina, tik iš žavisi šių pastatų.

Yra daug gerų restoranų visoje miesto. Be to, barų, barų, klubų ir kavinių šaligatviuose dauguma miestų. Idealus naktį, dauguma žmonių, kad gražus vakarienė tada mėgautis klubas. Keletas garsiausių restoranų yra Umberto ir Brandi.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
Napoli, 80125
C/o Stazione C.le Ala Bin.5, Napoli, 80143
» Santantimo (8,2 km)
Via P. Picasso, 108, Sant'antimo, 80029
V. Nazionale Delle Puglie 7bis, (san Vitaliano), Marigliano, 80030
» Caserta (21,9 km)
Uscita Autostrada Caserta Nord, Casapulla, Casapulla, 81020
Viale Europa P.co Oasi, Loc. San Prisco, Santa Maria Capua Vetere, 81054
» Sorrento (29,1 km)
Sorrento, 80067, Campania
» Sorrento (29,2 km)
Corso Italia 81, Sant'agnello, 80065
» Salerno (46,9 km)
Salerno, 84123