Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Airport Costa Smeralda, Rent A Car Area, Olbia, 07026 (Italija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Sardinia Olbia Oro Uostas

Oblia miesto Šiaurės pusėje Sardinijos Italijoje su gyventojų skaičius daugiau kaip 55.000 yra šalies ekonomikos atgal kaulų. Tai kapitalo centras maistui skirtų pasėlių ir padeda ekonomikai, jo vienas iš labiausiai pageidaujamą turistų.

Istorija

Nieko tikrai bet nuo griuvėsiai, Archeologai tyrimų jis sako, tai gali būti padaryta išvada dėl graikai. Kairėje behinds iš finikiečių eros ir kartaginiečių eros rodo į romėnų gyvenvietės. Įrodymas kad vis dar stovi ant žemės iki šiandien, Romos imperijos yra pastatytas beveik XI a. San Simplico katedra.

Turistų traukos

Olbia turi keletą puikių kurortų, kurie yra pabrėžiama atostogų turizmo darbų sąraše. Kosta Smeralda, Porto Rotondo ir Lido Pittulongu, yra keli kurortai kur Lido Pittulongu yra geriausias prieinamas ir prabangus visų. Miestas yra žinomas dėl savo terminių pirčių ir tai "niekada - mis - tai" sąrašo. Istorinių vietų kaip San katedra yra puikus meno kūrinys, kad pareikšti apie religinių pabudimo per asmuo. Bažnyčia, Saint Paul apaštalas yra puikus architektūros kūrinys. Miestas turi surinkti savo archeologijos finings ir jo istoriją, Nacionalinio archeologijos muziejaus. Yra vandens įvairiapusiai miestas, turistai gali mėgautis kelionė aplink miestą valtis. Italijos pusiasalio pridedamas prie Sardina su Olbija - Isola Bianca keleivių uosto galite samdyti keltu ir judėti tarp du miestai. Miesto uostas naktį yra nepakeliamas praleisti akyse. Paplūdimiai yra puiki vieta jums ir jūsų šeimai sėdėti atgal ir atsipalaiduoti, tegul saulė, vėjas ir saldus garsą jūros bangos ar jų magija.

Daugiau vietų, kuriose galima

Italijos virtuvės patiekalai yra uncompromised su, į Olbia yra neeilinė maisto kokybė priklauso nuo ženklo. Geriausių vynų iš natūralių ūkių gaminami švieži ir vietos šiame mieste žemės ūkio.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Sardinia Olbia (3,8 km)
Olbia, 07026, Sardenga
» Porto Rotondo (14,2 km)
Porto Rotondo, 07026
Via Sardegna, 89, San Teodoro, Italy, It, Sassari
» Abbiadori (22,1 km)
Via Abbiadori Snc, Abbiadori, 07021
» Cannigione (23,7 km)
Via Marco Polo Snc, Cannigione, Sardinia, 07020
» Porto Cervo (26,3 km)
(piazzetta Clipper), Porto Cervo, 07020
» Budon (26,5 km)
Budoni, 08020
Baja Sardinia, 07021