Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Drop Off Key Box At Main Office, Milano, 20090 (Italija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Milan Linate Oro Uostas

Į užsienį priežastis gali būti bet kas, aplankyti draugus, einant naujas vietas, veiksmų supakuoti nuotykius arba tiesiog pereiti į šeimą, kokia priežastis, jums reikia išsinuomoti automobilį pasiekti sėkmingą kelionę. Milanas yra sudėtingas, prabangus miesto gyventojų skaičius 1. 3 mln. Milanas kartais kaltinamas yra pinigų apsėsta, turtingas nuo gamybos ir tai mados sostinė pasaulyje. Rugpjūčio yra mėnesį Milane; turistų išprotėti gražus oras ir pasiekti, kad paplūdimio kurortų. Milanas taip pat aukštos mokama futbolininkai namuose ir top modeliai ir tikrai yra a shopaholic gydyti. Italija garsėja savo virtuvės ir kas geriau nei bando kai gražus Milane. Osteria de Lazaretto Carbonara yra Pasakų patiekalas pakutenti jūsų skonį pumpurus, kur petražolės, kumpis ir kiaušinių yra maišomas per karštas tešlos suteikiant jam turtingas skonis.

Automobilių nuoma yra puiki proga oh - so bauda televizorius. Atvykus į Milano oro uosto galima užsisakyti automobilį vietoje ir gauti savo kelionę pradėjo bet nuolaidas ir kitais puikiais siūlo jums reikės iš anksto rezervuoti automobilį. Jūs galite lengvai per internetą ar Skambinimas į visus automobilių nuomos kompanija, Milaną, atsiveriantis užsakymo. Bendrovių yra tiek daug jūs visada galite palyginti pasiūlymus ir priimti teisingą sprendimą. Visada galite išsinuomoti automobilį ir imtis automobiliu ir akyse miesto pakraštyje ir grožėtis kaime.

Kai Milane nepamirškite pasivaikščioti kvėpavimas atsižvelgiant Galleria Vittoria Emmanuale II, kuris veda prie labai pasaulyje garsaus Castel Sant'Angelo La Sacala - mano žiūri spektaklį, aš jus patikinti, kad būtų verta.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
Via Vittor Pisani 7, Milan, 20124
» Milan Porta Romana (6,3 km)
Corso Italia 10, Milan, 20122
Via Masaccio 19, Corner Of Via Gugliemo Silva, Milan, 20149
» Milan Via Novara (11,6 km)
Milano, 20147
» Monza (12,0 km)
Monza, 20052, Lombardia
» Bergamo (39,2 km)
Bergamo, 24126
» Bergamo Oro Uostas (40,7 km)
Bergamo, 24050, Lombardia
» Como (41,7 km)
By " La Carburatecnica ", Como, 22100, Lombardia
P.le San Gottardo, Como, 22100
» Lecco (44,2 km)
Via Ettore Monti, 59/a, Galbiate, 23851