Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Bergamo, 24050, Lombardia (Italija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Bergamo Oro Uostas

Italijoje, Lombardijos komunos įsikūręs Bergamo yra daugiau kaip 120000 gyventojų populiacijos miestas. Miestas turi atskiros istorijos užkariavimus ir tradicijų, po to patraukli italų kultūrą, kuri yra atskiras nuolatinio muzikos istorijoje. Bergamo vykdo drėgnas tropinis klimatas ir yra keli puikūs kelionių svetaines. Tik Šiaurės miestelio, pradėti snukio kalvų garsaus Alpių kalnus.

Lankytojams bei rezidentams paprastai kelionės naudojant funikulierius automobilius, kurie vežti juos nuo Vakarų krašto iki San Vigillo, akį traukiantis pasigrožėti ketvirčio centrus. Automobilių stovėjimo aikštelė yra žinomi tik viršutinio miesto, Rodyti gerbėjų yra skatinami pėsčiomis mėgautis tikrą atmosferą iš miesto.

Maisto ir restoranai

Žodžiai dažnai nesugeba aprašyti šviežias ir skanus maistas ir maitinimo vietų šis miestas turi ką pasiūlyti. Trattoria al Teatro yra gerai lankomas restoranas įsikūręs Citta alta (viršutinį miestą) siūlo savo geriausių patiekalų meniu pvz., vietos mėgstamiausia casoncelli alla bergamasca. Taip pat vienas gali patirti šviežių maisto produktų už prieinamą kainą aplink miestą.

Architektūra

Širdyje įsikūręs Citta alta yra Piazza Vecchia senas aikštėje, kuri yra 400 metų biblioteka Biblioteca Civica, XII a. senas Teisingumo Teismas ir Civic bokštas. Kopimo į viršų, 54 m bokštas yra kvėpavimas atsižvelgiant panoraminis vaizdas į visą miestą.

Miestas yra ne svetimas kai kalbama žavisi meno kūrinius. Accademia Carrara ir Galleria d'Arte Moderna e Contemporanea yra vienas iš kelių galerijos rodymas šiuolaikinės kūrybos italų dailininkai ir meistrai, kaip Canaletto, Giorgio Morandi ir Botticelli.

Kitos Lankytinos vietos

Vyniojimo iki kelionės yra neįmanoma neapsilankydami Bergamo botanikos sodas. Tai yra apie 1200 rūšies augalai gražūs vietos senosios Venecijos sienos namuose. Taip pat katedrų ir bažnyčių pateikti gražus ekranas Italijos architektūra ir įpareigota enchant visiems, apsilankę jų papuošalai.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Bergamo (3,6 km)
Bergamo, 24126
» Lecco (31,4 km)
Via Ettore Monti, 59/a, Galbiate, 23851
» Monza (36,1 km)
Monza, 20052, Lombardia
Drop Off Key Box At Main Office, Milano, 20090
Via Della Stazione, 88, Brescia, 25122, Lombardy
» Brescia (42,8 km)
C/o Salone Autonoleggi, C/o Carrozzeria Ambra, Brescia, 25124, Lombardia
Via Vittor Pisani 7, Milan, 20124
» Novate Milanese (45,9 km)
Via Bovisasca, 46/a, Novate Milanese, 20026
» Milan Porta Romana (46,1 km)
Corso Italia 10, Milan, 20122
Via Masaccio 19, Corner Of Via Gugliemo Silva, Milan, 20149