Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Serviced By Europcar, Brindisi, 72100 (Italija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Brindisi Oro Uostas

Jei norite, kad nuostabi patirtis Italijos kultūros, Brindisi miestas yra puikus pasirinkimas. Nes tai Italijos pusiasalio, tai jau svarbų vaidmenį verslo ir kultūros. Tai miesto žemės ūkio ir energijos gamybos. Paįvairinkite savo kelionių nuvykdamas į Brindisis lėktuvu.

Brindisi oro uostas yra už 2 Km į šiaurę nuo Brindisi miestas. Oro uosto yra patogus nuo restoranų ir ATM mašinos. Pasiekti šeimos ir draugų namuose yra niekada sunku, nes jūs galite siųsti juos žinutę savo telefono ir kompiuterio per savo WIFI interneto prieiga. Žadinimo Norėdami pamatyti gražių vietų Brindisi yra puikus patirtis. Jūs neturite jaudintis daug todėl, kad yra automobilių nuoma galima oro uoste. Būti tikri, apie tai, kaip naudotis paslaugomis, paprašyti informacijos skyriuje, jums gali padėti jūsų užklausos. Klientų aptarnavimas yra visada ten padėti keliautojams kaip jūs.

Hopping iš vienos turizmo vietoje į kitą yra labai paprastas išsinuomoję automobilį. Jūs turėsite visą laiką savo rankose per savo kelionę nesirūpindami laiko arba komendanto valandos. Yra platus pigūs nuoma rinktis ir nesvarbu, ar jūsų kelionė yra verslo ar pramogų, nesvarbu. Tol, kol jūs naudojatės savo išnuomotu automobiliu patogumui, jūsų atostogos tikrai bus viena įsimintina. Teisės laisvai savo nuomojamo automobilio per naudodamiesi paslaugos internete. Jūs galite patikrinti iš įvairių automobilių kompanijų ir pasirinkti, kas jums tinka labiausiai.

Taip pat galite tyrinėti Brindisi daug paplūdimių. Švaistytis sau šiltas Viduržemio jūroje. Tikrai, jūs niekada gauti pavargęs savo kranto. Su savo ribotą laiką, jūs galite lengvai ten per savo nuomotu automobiliu. Niekada nebus jokio vargo.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Brindisi (3,3 km)
Contrada Baroncino 11/a, Brindisi, 72100
» Mesagne (16,0 km)
» Ostuni (31,6 km)
Ostuni, 72017
Viale Grassi 158, Lecce, 73100
» Lecce (40,5 km)
Sp 23, Lecce, 73100
» Taranto (62,3 km)
Scala A, Taranto, 74100