Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Trapani, 91100, Sicilia (Italija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Sicily Trapani Oro Uostas

Trapani buvo gana svarbus miestas per visus viduramžius, bet po 2 - ojo pasaulinio karo sprogimas, dauguma miesto buvo sugriauta, buvo pastatytas dar kartą vėliau slegia stiliumi, pasireiškę Sicilijoje. Vis dėlto senamiestis, link Vakarų turintys jūros abiejų pusių, vis dar verta aplankyti vieta.

Trapanio oro uosto ar oro uosto Trapani Birgi tarnauja ir Italijos miesto Trapani. Jis yra įsikūręs tarp Marsala ir Trapani Sicilijoje. Oro uostas turi civiliniams tikslams, tačiau taip pat naudojamas kariniams tikslams. Išsinuomoti automobilį paprastai yra idealus būdas transportavimo keliaujant kaip turistas. Jis siūlo gana lankstus asmuo tai padaryti savo kelią aplink miestą.

Prieš jūs iš tikrųjų išsinuomoti automobilį, turite suprasti srities lankomos gerai, arba būti atsipalaidavęs suprasti žemėlapiai. Oro uostas turi dvi automobilių stovėjimo aikštelės trumpalaikio, tiek ilgalaikio automobilių stovėjimo aikštelė, su 563 visos automobilių stovėjimo. Išsinuomoti automobilį iš oro uosto siūlo jums sightsee gražus vakarų Sicilijos pakrantėje, laisvę.

Religija yra svarbi asmenims, ir jei esate ten jų Šventoji savaitę, kad "aš misteri" procesijos, skulptūros katedros bei bažnyčių miesto gatvėmis, lydimi žvakės ir muzika yra neįtikėtinai spektaklis. Trapanis turi įvairių verta aplankyti bažnyčių, įskaitant miesto atstatyti katedra, Cattedrale di San Lorenzo, nepaisant jos vėliau dekoratyvinės makeover datuojamas XIV a.. Išsinuomoti automobilį aplankyti su Museo Del pardavimu, kad švenčia originalus druskos gamybos pramonės miesto.

Vis dėlto gamykla yra pusė veikimą ir turistai gali pamatyti surinkimo ir perdirbimo druska. Kitas verta pamatyti muziejus yra bokštas, Ligny, žymintis miesto ryšį su jūra nuo amžių.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Trapani (13,2 km)
Via Avv Giuseppe Palmeri 3, Trapani, Sicily, 91100
Piazza Matteotti 75, Castelvetrano, Sicily, 91022
Via Savoia, 30, San Vito Lo Capo
» Sicily Alcamo (40,7 km)
Corso Dei Mille, 153, Alcamo, 91011
» Sicily Selinunte (45,7 km)
Piazza Mercato, Selinunte, Sicily, 91010
» Cinisi (60,6 km)
Contrada Scalette, Cinisi, 90045
» Sicily Cinisi (61,3 km)
Contrada Scalette, 800 Contrada Scalette, Cinisi, 90045
Airport Punta Raisi, Palermo, 90045
» Sciacca (68,3 km)
Sciacca, 92019