Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Elmas, 09034, Sardegna (Italija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Sardinia Cagliari Oro Uostas

Cagliari yra salos, Sardiana, įsikūręs Italijos sostinė. Ji yra gyvos miesto salos siūlo daug atvykusių turistų: puikus kraštovaizdis uolas, gražūs balto smėlio paplūdimiai. Ši sala yra įtraukta mišinys, Egipto, Ispanijos, Artimųjų Rytų, Italijos skonį, kad galima rasti Sardinijos virtuvės patiekalų. Ne tik ar miesto suteikia jums labiausiai stebina turtingas kultūros festivaliai, bet jame taip pat yra archeologines vietas, istoriniai stebuklų ir ilgiausių paplūdimių Viduržemio jūroje.

Ką daryti

Cagliari kraštovaizdis su uolas, paplūdimiai ir povandeninis urvas, todėl ideali vieta sportiškas nuotykius kaip nardymas, Alpinizmas, ir daugiau. Jei vandens sporto kas esate į, Chia Beach ir Tuerredda Beach yra geriausia vieta šalia Cagliari patekti į vandens veikla, pavyzdžiui, nardymo, vandens Banglentės ir daugiau. Šalia įsikūręs Tueredda salos, kupinas augmenija, kuri siūlo puiki vieta patirti pėsčiųjų. Yra Žalioji mieste Italijoje, jis siūlo tam tikrų miesto parkus, kurie yra tikrai verta aplankyti, įskaitant: Monte Claro Park, Terramaini Park ir tt ir skveruose. Pirkti iš vietinių produktų, pavyzdžiui, statulėlės, paveikslai ir papuošalai, viena turėtų aplankyti Castello ir Villanova rajonų.

Svarbias vietas aplankyti

Populiarūs paplūdimiai įtraukti poeto, kuris tęsiasi iki apie 8 km, ir siūlo tam tikrų paplūdimio įranga e. g. tualetai ir restoranų. Quartu Elenos sala paplūdimys yra kitos paplūdimys, kad yra daug restoranų ir barų. Beach Nora yra romėnų griuvėsiai kaip romėnų amfiteatrą, romėnų pirčių, Romos forumas, ir daugiau, todėl, tai neabejotinai verta aplankyti svetainę!

Kultūros festivaliai, kurie vyksta

Vienas iš renginių, kurie vyksta įtraukiant Karnavalas, Cagliari, dėl kurios yra procesija plūdės ir spalvingas kostiumai, ir vyksta vasario. Kitas festivalis, The Saint Efisio festivalis yra svarbus religinis įvykis Italijoje ir vyksta gegužės mėnesį.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
Close To Hotel Sardegna, Cagliari, 09122
» Cagilari (4,9 km)
Close To Hotel Sardegna, Cagliari, 09122
» Pula (27,3 km)
Via La Marmora 2, Pula, Sardinia, 09010
» Sardinia Pula (27,5 km)
Pula, 09010
Strada Statale 195, Km 39.600, 09010 Pula, Santa Margherita Di Pula, 09010
Grand Hotel Chia Laguna, Località Chia domus De Maria, Sardinia, 09010