Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Piazzale Mario Cobianchi Snc, Pisa, 56121 (Italija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Pisa Oro Uostas Galileo Galilei

Piza yra miesto centre Italija netoli Arno upės. Gyventojų yra daugiau kaip 80000 žmonių su maždaug 200.000 didmiesčių zonos. Miestas yra žinomas kaip bendro turistų su savo senovės bažnyčios, pilys ir tiltai. Ji yra taip pat plačiai žinomas dėl savo istorinio universiteto, kuri buvo įkurta XII a. pradžioje ir yra vienas iš geriausių universitetų Italijoje Pizos universitetas. Piza yra keletas istorinių struktūras, kuris yra, kodėl ji yra viena iš mėgstamiausių vietų turistams.

Struktūrų

Pizos bokštas yra viena iš šių pramogų. Tai vienas iš tų pastatų, kuriuos reikia pamatyti vieną kartą savo gyvenime. Bokštas yra laikomas vienu iš geriausių Europoje dėl savo istoriją ir reikšmę. Ji buvo pastatyta XI – XIV amžiuje. Bokšto specialybės yra kad jis pavadintas 3. 9 laipsnių ir nėra vertikali. Jis atrodo kaip jei jis mažėja. Tai bendras kur žmonės fotografuoti ir vaizdas iš bokšto viršuje yra nuostabi. Bilietas yra brangesnis už vyksta į viršų; Tačiau, žmonės sako, kad tai verta aplankyti šią bokštas yra neįvykdyti istorinės struktūros.

Miestas taip pat gauna populiarumo muziejais. Vienas iš jų yra MuseoNazionale di San Matteo, kuris yra netoli Arno upės. Yra įspūdinga kolekcija antikvariniai daiktai, paveikslai ir skulptūros, kurių XII a.. Kito garsaus muziejaus yra į muziejus, senovės laivų Pizoje, kuris rodo kelis senovės laivų.

Bažnyčių

Bažnyčia, San Paolo, Ripad'Arno senovine bažnyčia ir buvo pastatyta 10 - ojo amžiaus. Ji žymi romėnai 9 - ajame ir 10 - ojo a. puikus darbą. Kitas garsus bažnyčia yra Santa Maria dellaSpina, kuri buvo pastatyta XIV a.. Tai apima spalvos marmuro eilutės ir kad yra Andrea Pisano statula viduje bažnyčia.

Naktinis gyvenimas – Piza yra nuostabi su keletas barų ir muzikos kavinėmis. Yra keletas Italijos restoranų, tiekiančių kokybės italų virtuvės valgiai. Tarp Da Bruno ir La Clessidra.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
Pisa, 56125
» Pisa (3,3 km)
Pisa, 56125
Calata Carrara, Calata Carrara, Livorno, 57123
» Livorno (16,6 km)
Calata Carrara, Livorno, 57100
» Lucca (19,7 km)
Lucca, 55100, Toscana
» Viareggio (23,9 km)
Via Aurelia Nord 101 A, Viareggio, 55049
» Lido Di Camaiore (27,9 km)
Viale S. Bernardini 335 337, Viale S. Bernardini 335/337, Lido Di Camaiore, 55041
Montecatini Terme, 51016, Toscana
» Montecatini Terme (37,8 km)
Montecatini Terme, 51016, Toscana