Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
C/o Terminal 1 Malpensa Apt, Terminal 1, Ferno, 21010 (Italija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Milan Malpensa Oro Uostas

Kiekvienas nori turėti savo gyvenimo metu, į atostogų paskirties vietą jie pasirinkti tikrai turėtų išlaikyti Milano viršuje savo sąrašą vietų eiti. Galbūt vienas iš didžiausių miestų Italijoje, Milano gyventojų daugiau nei 1 mln žmonių ir turi daug ką pasiūlyti tiems, kurie nori praleisti savo atostogas ten.

Milanas yra labai populiarus turistų. Žmonės iš viso pasaulio aplankyti Milanas kasmet praleisti savo atostogas ir turėti gerą laiką. Yra daug priežasčių, kur Milanas yra toks pageidaujamą touring vietoje. Viena iš šių priežasčių kodėl Milanas yra tokia gera idėja apsilankyti yra dėl kultūros vietų mieste. Viena iš tokių vietų yra Duomo, kurioje gyvena gaminama Milano arkivyskupas ir ne tik tai pastato su strategiškai svarbus bet taip pat labai gražiai suprojektuota pastato.

Istorinės vietos

Kitą pastatą su istorinių ir kultūrinių yra Sforcų pilis, kuri yra tokia pat sena kaip XIV a. kurioje Sforza šeimos gyveno kai jie nusprendė vietą.

Meno mylėtojai yra tikrai gydyti kai jie lankosi Milanas. Ten nemažai Muziejai ir meno galerijos pastatyta miesto kad funkcija kultūros ir meno Italijos istorijos. Vienas iš labiausiai žinomų menas pagaminti iš Leonardo Da Vinciknown kaip "Paskutinė vakarienė" taip pat yra valgomojo salėje Santa Maria Delle Grazie Milane.

Tiems, kurie nori atsipalaiduoti savo atostogas, yra daug gražių parkų Milane kur galima eiti ir tiesiog sėdi ant suoliukų ir mėgautis į žalumą. Vienas iš tokių parkų yra Sempione parkas kur vienas gali eiti ir susėsti iš tvenkinio ir pažvelgti į antys ir gamta aplink juos ir tiesiog gauti kai kurie psichikos taikos.

Taigi nesvarbu, ar tai yra miesto istorija, arba kultūros ar tiesiog reikia atsipalaiduoti, Milanas yra tikrai vieta jums eiti ir praleisti savo atostogas.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Varese (21,6 km)
C/o Carrozzeria Bolcato, Calcinate Del Pesce, 21100
» Novara (23,2 km)
Viale Kennedy 53, Novara, 28100
P.le San Gottardo, Como, 22100
» Como (34,0 km)
By " La Carburatecnica ", Como, 22100, Lombardia
» Milan Via Novara (36,9 km)
Milano, 20147
Via Masaccio 19, Corner Of Via Gugliemo Silva, Milan, 20149
Via Vittor Pisani 7, Milan, 20124
» Milan Porta Romana (42,1 km)
Corso Italia 10, Milan, 20122
» Vercelli (43,2 km)
Via Figliolini, 11, Vercelli, 13100
» Monza (43,3 km)
Monza, 20052, Lombardia