Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Fiumicino Internatl. Apt, Fiumicino, 00054 (Italija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Rome Oro Uostas Fiumicino

Roma yra Italijos kapitalas ir yra didžiausias miestas šalyje daugiau kaip 2. 5 milijonai gyventojų. Jis yra plačiai žinomas dėl savo turtingą ir masyvi istoriją daugiau nei 2500 metų. Roma yra žinomas kaip pasaulio miestas ir ateina į top 30 pasaulio miestų pasaulyje. Jis yra vienas iš labiausiai lankomų miestų pasaulyje, atsižvelgiant į jo tarptautinę reputaciją ir jo lankytinų vietų. Statistika rodo, Roma yra vienuoliktos labiausiai lankomas miestas pasaulyje turizmo ir keletas muziejais patenka top 50 muziejų pasaulyje.

Architektūros konstrukcijų

Viena iš labiausiai lankomų vietų yra Koliziejus, amfiteatras ir buvo pastatyta 80 AD. Tai vertinama kaip svarbiausias Romos architektų darbą ir ji glūdi Romos centre. Jis buvo naudojamas gladiatorių konkursų 4 šimtmečius. Ji turi didžiules svetainių talpa 50000 žmonių. Kita vieta yra Palatino kalvos, kur gyveno romėnai labai pirmoji grupė. Be to, keletas karalių ir imperatorių naudojami gyventi čia iki XVIII a.. Cirko Maximus yra kitoje senovės vietoje ir buvo naudojamas rydwan lenktynės ir pirmųjų septynių Romos karaliai buvo tie rasės šioje trasoje. Iš pradžių, miestas turėjo pajėgumų laikyti virš 250.000 žmonių, buvo vienas ketvirtadalis visų Romos gyventojų. Šiandien, jis vis dar naudojamas rydwan lenktynės yra Romos pagrindinių pramogų renginys.

Lankytinos vietos

Romos nacionalinis muziejus yra vienas iš geriausių muziejų mieste ir turi milijonus romėnų Antikvariatas nuo miesto istoriją. Jis yra plačiai lankomi turistų. Dar vienas iš šių yra Vatikano muziejus, kuris yra žinomas dėl savo senovės skulptūros. Barracco muziejus taip pat yra populiarus muziejus ir yra keletas Romos skulptūros ir antikvariniai daiktai ekrane.

Romos žmonių patinka maistas, kuris yra, kodėl miestas turi kai kuriuos geriausius restoranus, įskaitant pasvirasis virtuvės ir jūros gėrybių. Vienas iš jų yra Da Lusija, kuri yra žinoma dėl rankų darbo Romos patiekalai, įskaitant jūros gėrybes. Dar vienas populiarus restoranas yra SoraMargherita, kuriame patiekiami puikūs Italijos virtuvės patiekalai ir skanūs desertai.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Rome Via Aurelia (18,5 km)
Via Baldo Degli Ubaldi 116, Rome, 00167
Circonv Gianicolense 53, Roma, 00152
Car Return: Via Giolitti 267, Via Giolitti, 34, Roma, 00185
» Rome Flaminia (25,0 km)
Via Francesco Saverio Nitti 1, Rome, 00191
» Rome Prenestina (27,2 km)
V. Stazione Prenestina 8, Rome, 00177
» Ciampino (28,0 km)
Via Appia Km 13, Roma, 00040
» Rome Via Tiburtina (31,9 km)
Roma, 00156
» Rome Ponte Di Nona (36,0 km)
Via Borghesiana 170, C/o Distrib. Eni agip, Rome, 00132