Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Serviced By Europcar, Bologna, 40132 (Italija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Bologna Oro Uostas

Miestas yra tarp dviejų upių; Reno upės ir Savena upės. Bolonijos mieste siūlo gražūs vaizdai į Apeninų kalnus. Ji tarnauja kaip metropolinės zonos centras. Tai reiškia, kad ji būtų įdomi ir prabangus prekybos centras, kuris tarnauja kaip didžiulė atrakcija visiems tiems žmonėms, kurie tiki, kad metropolinės zonos yra beveik didžiulis gydyti. Šis miestas oficialiai pažymėtas kaip Italijos vyriausybė kaip didmiesčių miestas.

Taikikliai Štai ir puoselėti Bolonijoje

Bologna yra vienas iš tų likusių miestų pasaulyje, kad vis dar yra pastatų ir statinių, kurie yra reitinguojami kaip viduramžių. Taigi jis turi unikalią istorinę vertę. Ji turi 350 ha gali būti vartojami kaip istorinio centro, kad namų struktūras ir kurie po to yra viduramžių, baroko ir renesanso gamtoje. Šis miestas taip pat turi du išgraviruotas jo kraštovaizdį, priminimą didelis sprogimas 1944 m. pirmojo pasaulinio karo liekanas. Tai didžiulis turistų traukos. Žmonės ateina į graužtis per didelio masto išnaudojamas ir tikiuosi išmokti pamoką ar du apie niekada indulging į tokią veiklą vėl procese.

Šis miestas taip pat garsėja turintys originalus tinklelis, kad romėnai paliko kaip palikimas. Miestas yra labai aplankė stebuklas ir ištirti tokių senovės ir intriguojantis tinklelis modelis.

Yra viduramžių įtvirtinimų bokštai, taip pat pristatyti žiūrovams su didžiulis ir didinga taikikliai pamatyti. Yra daugiau nei dvidešimt tokio tvirtovės iš dviejų šimtų, kurie yra dar nesugadinti ir didžiulis turistų traukos. Šios tvirtovės buvo sukonstruotos taip, kad tarnauti kaip apsaugines užtvaras, todėl jie ūgio ir didžiulis bet jie taip pat rizikingai šmėkščioti virš miesto.

Kai kurių svarbių lankytinų vietų

Miestas taip pat garsėja savo išskirtinį salonuose. Bolognas istorinis miesto centras yra maždaug trisdešimt aštuonių kilometrų arkada jame. Portico San Luca yra viena iš labiausiai turistų lankomų vietų. Tai ilgiausia arcade pasaulyje. Jis jungia Porta Saragozza su San Luca šventyklą.

Vienas kitų įtikinamų turizmo svetainė yra šventyklą Madona di San Luca. Jis įsikūręs miesto pakraštyje. Tai visų pirma religinių vieta, kuri tarnauja kaip didžiulė atrakcija turistams. Pirmiau, guardia hill yra šventykla, kuri tarnauja kaip vienas iš Bolognas simbolių.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Bologna North (3,0 km)
Bologna, 40132
» Bologna (4,6 km)
Bologna, 40121
Bologna, 40121
Via Poli 3, Zola Predosa, Bologna, 40069
Via E. Mattei, 46, Bologna, 40132
» Cento (21,0 km)
Via Bologna, 31, Cento, 44042
Via A. De Curtis Zona B, Bologna, 40033
» Modena (31,2 km)
Modena, 41100, Emilia Romagna
Corso Vittorio Emanuele 1a, Modena
» Imola (38,0 km)
Via Ercolani, 10, Imola, 40026