Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Gare Sncf, Annecy, 74000 (Prancūzija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Annecy Geležinkelio Stotis

Kai jums išeiti iš Annecy geležinkelio stoties, stovite Prancūzijos dirvožemyje. Čia yra nuostabi naujas šalis laukia būti ištirta jūsų. Annecy geležinkelio stoties yra pripildyta žmonių iš viso pasaulio laukia nuostabų poilsį per arba gali būti per daug kitu darbu. Yra daug pigūs nuoma automobilių tarptinklinio ryšio apie. Tik apynių viename ištirti šią labai gražus žemę prieš jus.

Prancūzijos vaizdingas miestas

Annecy žemės yra kur Canal du Thiou pylimas į Junkis prie Lac d'Annecy (Annecy ežero). Yra daug siauras ir labai vingiuotas gatves čia, kurį jūs galite apžiūrėti visus komfortas su automobilių nuoma. Miesto įspūdį, kas nors turėti labai mistikas oro. Miestas yra labai ramioje senųjų žvilgsnis ir taip pat turi raminantį poveikį turistų. Kai jūs praeiti siauras keliai į savo automobilių nuoma, jūs manote, kaip jei jūs įvedėte gražus paveikslas.

Annecy miesto kanalų

ANSI senus miesto taip pat alsuoja daug gražus ir vaizdingos kanalų. Jei norite galite aplankyti ežero. Automobilių nuoma suteiks jums visą laiką norite mėgautis gražių peizažų čia. Po šių kanalų stovėti Annecy miesto namai. Namai dažniausiai statomi XVI ir XVII a. architektūros ir priklauso per tą patį laikotarpį. Jei išsinuomoti automobilį forma Annecy geležinkelio stoties, galėsite visus šiuos savo kelią.

Didinga Prancūzijos Alpės

Didinga gryno balta balkono pritraukia didelį skaičių žmonių iš viso pasaulio. Jie yra žinomi už jų ramus ir giedras grožio. Palyginti ramus grožį į kalnus, yra daug nuotykių Sportas, kurie vyksta čia. Yra tiesa pasaulio Prancūzijos Alpėse Nuotykių sporto mėgėjams. Jei jūs esate vienas iš jų, imtis mažas važinėti į savo automobilių nuoma nuo Annecy geležinkelio stoties į Alpes. Alpių pateikti įvairių galimybių ir tikimybė, kad snieglenčių sportas, slidinėjimas ir čiuožinėjimu rogėmis. Sniego yra čia vasarą per daug, taigi galite bandyti Para slysta, Alpinizmas, kalnų dviračiais ir žygiai į šių nuostabių kalnų. Annecy ežero taip pat ragina jums pabandyti plaukimo jos gaivus vandenyse.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
Gare Sncf, Aix Les Bains, 73100
Gare Sncf, Bellegarde, 01200
Gare Sncf, Albertville, 73200
Rue De Monthoux 2, Geneve, 1201
Gare Sncf, Annemasse, 74100
Gare De Genève Cornavin, Shopping Gallery, Level 1, Geneva, 1203
Aéroport De Chambery savoie, Chambery, 73000
Geneva, 1201
» Geneva Oro Uostas (36,8 km)
Bp 248, Geneva, 1215, Geneva
» Geneva Oro Uostas (37,1 km)
Po Box N 62, Po Box N 62, Ferney Voltaire, 01210