Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Lyon, 69125 (Prancūzija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Lyon Oro Uostas

Be vieno iš didžiausių Prancūzijos miestų, Lyon yra gyventojų, maždaug pusė milijono žmonių. Tai yra pagrindinių bankininkystės centre Prancūzija ir jos pramonė yra ˛inomas būti specializuotos medicinos turintys farmacijos ir biologinės chemijos įmonių daug. Taip pat yra žinoma, kad kai kurie svarbūs ir vaizdo ˛aidimų pramonės taip pat rodo ji turi teisingą sumą rankena per programinės įrangos pramonė. Nepaisant to, kad turintys tokią ekonominę reikšmę, tai taip pat yra labai geras turistinis vietoje taip pat.

Kodėl eiti į Lyon?

Lyon yra labai gražus miestas ir yra ideali eiti į savo atostogų. Yra keletas priežasčių, kodėl ji yra tokia gera turizmo vieta.

Pirma yra daug istorijos mėgėjams daryti Lione. Miestas yra toks pat senas, kaip Romos imperijos ir todėl turi daug pėdsakų romėnų kultūros. Yra daug Romos imperijos griuvėsių paliko Lione. Populiariausios iš jų yra trijų galai amfiteatras. Taip pat yra daug bažnyčių pvz., Cinema, ten iš viduramžių laikais. Taip pat yra daug muziejų, pavyzdžiui, Afrikos muziejų Lyon kurios funkcijos pagrindinių dalykų turintys daug istorinės svarbos.

Taip pat yra skirtingi parkai ir sodai – Lionas, kad pritraukti turistų į jas. Dėl šių sodų grožį, turistas gali gauti atsipalaidavimo pojūtis. Vienas iš tokių sodų, Golden galvos parkas, kuris yra didžiausias miesto parkas Prancūzijoje. Tai yra ne tik didelis sodas, bet taip pat yra didelio ežero kur yra valtys sesijų vasaros ir taip pat yra zoologijos sodas featuring daug gyvūnų, todėl tai puiki vieta eiti su savo šeima.

Tiems, kurie nori pamatyti kai kurias vietas galima aplankyti Ronos Alpių. Šių gražių kalnų yra tikrai verta pamatyti kai viena yra Lione ir yra puikus, ypač kai jums gauti arčiau ir arčiau pažvelgti į juos. Taigi dėl visų šių priežasčių, Lyon yra puiki vieta eiti ir praleisti savo atostogas.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
Lyon Saint Exupery gare Sncf Tvg, Lyon, 69125
» Lyon Saint Priest (12,3 km)
386 Avenue Charles De Gaulle, Venissieux, 69200
» Lyon East (12,4 km)
Angle 79 Route De Genas, Vaulx En Velin, 69120
Parking: 203 Rue Paul Bert Level 6, 48 Rue De La Villette, Lyon, 69003
12 Cours De Verdun Rambaud No Truck, Lyon, 69002
» Lyon Perrache (20,2 km)
14 Place Des Archives, Q park Gare Perrache Level 1, Lyon, 69002
» Meximieux (22,6 km)
» Ecully (24,5 km)
11 Ave Guy De Gollongue, Ecully, 69130
» Vienne (27,0 km)
Station Total, Vienne, 38200
1165 Rue Ampere, Villefranche Saone, 69400