Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Bergerac, 24100 (Prancūzija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Bergerac Oro Uostas

Kai pagalvoji apie atsižvelgiant trumpas, gražus ir moliuskas atostogų, Bergerac yra vietos, jūs norite būti. Pietvakarių Prancūzija, Bergerac įsikūręs mažame miestelyje ir komunos, jau traukia turistų, daugelį metų daugiausia dėl savo jaukus ir susižavėjimo atmosfera. Šiame mieste yra paprastai žinoma jo gamyboje bauda tabako, vyno ir ramią aplinką.

Dėl keliautojams

Nedidelis miestelis sako, kad bus lengviau dėl lankytojų, jei ji yra apie tai, kaip į norimas vietas. Priimtinomis kainomis būtų laikomasi keliaujant nuo Bergerac savo geležinkelio stoties (žemyn nuo pagrindinio kelio, Rue de pulkas D'infanterie), taksi ir autobusai. Net kai vairuotojo aplink jūsų automobilį, jūs nerasite jokių problemų su automobilių stovėjimo aikštelė arba susiduria su eismo. Be to, viešbučiai taip pat sako, kad patogiai ir vidutiniškai kainomis.

Maistas, restoranai ir viešbučiai

Kaip lowly apgyvendintose miesto, Bergerac siūlo nedaug bet padoraus viešbučiai ir būstą keliautojams. Žinomas kaip viešbučio "hotel de france" sako, kad būti pačiame centre miesto ir siūlo vidutinis ir Sveikindamas lieka turistams. Centre, patogioje vietoje netoli parduotuvių, valgote vietas ir kita. Kiti viešbučiai, kurie yra žinomi už jų didesnis kaip standartas maisto ir prieinamą kainą yra baras Hotel Restaurant Le Moderne ir De Bordeaux.

Vietų pamatyti ir ką daryti

Šis senas miestas, galite rasti daug vietos grožėtis jų išsamios informacijos ir architektūra. Dauguma namų tos dienos atgal į 15 ir XVI a. nuostabiai išlaikomi ir vis dar gyvenamųjų ir komercinės paskirties. Įdomias svetaines įtraukti The tabako muziejus, Rodyti susijusių dalykų ir cigarečių dėžes. Be to, lankantis, nepamirškite, kad valtis (laivas) pasivažinėti Dordogne upe. Tai ne taip brangiai kelionė yra krintantis į akis jums apgailestauju, trūksta.

Užbaigti pasivaikščioti ramiame vakare, miestas turi parkai su tvenkinių ir traukos gamtos grožį. Akvariumas Du Perigord Noir yra gerai žinomas akvariumas su 300000ltrs vandens, kad rodo daugiau nei 6000 graži žuvis pagal aplinką, gamtos šviesos – nuostabus vaizdas.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
Bergerac, 24100
» Bergerac (4,4 km)
42 Route D Agen, Bergerac, 24100
Gare Sncf, Perigueux, 24000
» Perigueux (43,1 km)
Perigueux, 24000
Marmande, 47200
» Marmande (46,1 km)
79 Bld Gambetta, Marmande, 47200
Bassillac Airport, Perigueux, 24000
45 Rue Jeanne D'arc, Bias, 47300
» Villeneuve Sur Lot (49,4 km)
56 Avenue Marechal Leclerc, Villeneuve Sur Lot, 47300
» Sarlat La Caneda (54,9 km)
Place De Lattre De Tassigny, Sarlat La Caneda, 24200