Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Aeroport Grenoble/isere, Grenoble, 38590 (Prancūzija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Grenoble Oro Uostas

Pietryčių Prancūzijos nustato pats apsigyveno didingai yra Grenoblio miesto. Papėdėje iš Prancūzijos kalnų perėjimo ji yra Angelė ir Isere dviejų upių. 160000 gyventojų, miesto taip pat supa trys ilgas kalnynai yra Vercors kalnų, Chartreuse ir Belledonne, taip pat vadinama "kapitalo Prancūzijos Alpes".

Lankytinų vietų

Trys oro transportas prieinamumą vienu metu pakankamai sakė, kaip ji yra turistų lankomiausia. Ir be to, kad kaip patrauklus miesto gamtos grožį yra, jis pritaria meno ir šalies kultūros istorijos. La Bastille yra viršuje turistų atrakcija, kalnų fortifikaciją leidžia jums turi aiškiai Rodyti downtown Grenoblio ir apsuptas kalnų. Bastille keltuvo yra būtina važiuoti su Isere upės išpeikimas yra masinantis rodiniui. Parlamento rūmų Dauphiné yra apsvaiginimo žvilgsnio pėsčiųjų alėja. Jei intensyvus istorija Grenoblio nuolatinio įrodymas yra neatitinkančių pakankamai miesto žino, kaip pamaloninti turistus su pasaulio muziejai, archeologijos muziejus, Saint - Laurent ir Grenoblio muziejus. Ieško vacationist nuotykius, jo sniego pasiekė aukščiausią tašką; tausojantį kalnų viršūnės yra garsus slidinėjimo trasos. Miesto Isere oro uosto gauna supakuoti žiemos sezono metu su sporto mėgėjai.

Švietimo centrų ir universitetų

Grenoblyje yra namo į keturių žinomų universitetų studentų daugiau nei 50.000. Populiarus dėl savo mokslo ir technologijos, ji turi įvairių mokslinių tyrimų centrų ir pramonės centrų. Miestas yra išdidžiai susijusios su garsaus aukštųjų technologijų įmonių, žavisi pasaulyje, kaip Motorola ir STMicroelectronics. Grenoble technologijos institutas ir (UJF) Juozapas pasienio universiteto turintys jų pagrindinių specialybė fizika, taikomosios matematikos ir informatikos kalbama daugiau apie 16 % užsienio studentų kasmet.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
Grenoble, 38000
» Grenoble (37,9 km)
Echirolles, 38130
» Lyon Oro Uostas (44,5 km)
Lyon, 69125
Lyon Saint Exupery gare Sncf Tvg, Lyon, 69125
Valence Railway, Alixan, 26300
» Valence Tgv (49,6 km)
Valence Train Station Tgv/sncf Vafx02 Bp 19943, Meet&greet, Alixan, 26300
» Chambery (51,3 km)
395 Quai Des Allobroges, Chambery, 73000
Chambery, 73000
Aéroport De Chambery savoie, Chambery, 73000
» Lyon East (53,2 km)
Angle 79 Route De Genas, Vaulx En Velin, 69120