Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Portiragnes, 34420 (Prancūzija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Beziers Oro Uostas

Vienas iš svarbiausias pramogų Prancūzija, Beziers yra žinomas dėl dviejų dalykų bulių kautynes ir vyno. Kas nemėgsta atsiduoti į geros kokybės malonumą brandinamas vynas? Ir kurie nenori žiūrėti tiek senų pasenusias vyriškas Sportas kaip bulių kovų. Taigi visi tie lankytojai, kurie mλgstu aplankyti šią vietą ir atsitiktų mėgautis dviejų labiausiai rafinuotas malonumais, kad šiame mieste siūlo, geriausias laikas aplankyti būtų per į feria. Tai keturių dienų atveju kai abiejų šių malonumų yra sujungiami ir gaunama žmonių su itin suma malonumą.

Patraukli vieta geografija

Nors ši vieta yra klasifikuojama kaip viena iš skurdesnių regionų šioje srityje, retai jokį kitą miestą gali konkuruoti su estetinių taikikliai, kad ji siūlo. Šis miestas yra senamiestis yra visiškai senų pastatų ir paminklų, kad verta apsilankymo ir laiko. Šis miestas be to pririšti su orb upės ir kanalo trijų pusių. Šis miestas atrodo per Herault departamentas. Tai geriausia vieta ekskursijos kelionėms į labai spalvingas Haut Languedoc; tai yra būdingas kalnuotas reljefas, kuri yra punktyras su Mūrinis kaimų ir gražus veikia vanduo patenka.

Ir turi pamatyti lankytinų vietų Beziers

Cathederale St Nazaire yra vienas iš svarbiausias akcentas dėmės. Tai romėnų stiliaus katedra. Jos istorija eina dar trylikos širdažolė. Priešais katedrą vestibiulis suteikia malonų Lankytinos vietos vynuogynų, kad supa katedros ir nuomone, sudariusiame centrinio masyvo papėdėje žiūrovas.

Kito akyse, kad labai traukia lankytojus per į Beziers ir yra visiškai verta, yra Musee de Beaux Arts. Tai yra muziejus, kad namų žinomų menininkų kaip Delacroix ir Rubenso paveikslai. Šis muziejus taip pat rodomi paveikslai ir keletas labai talentingų vietos menininkų taip pat. Canal du midi taip pat žvilgsnio į Štai ir pritraukia daug dėmesio ir vaizdais. Šis kanalas eina į vakarus nuo Beziers. Šio kanalo jungia Sete, tai guli ant Viduržemio jūros su Toulouse. Šiuo kanalu teka labai gražus ir vaizdingos kaimų skaičius. Automobilyje hopping ir važiuoti išeinant atrodo kaip labiausiai geriausią idėją.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Beziers (8,9 km)
18 Bld De Verdun, Beziers, 34500
Gare Sncf, Beziers, 34500
63 Avenue De Sete, Cap D'agde, 34300
» Sete (29,6 km)
Sete, 34200
Gare Sncf, Sete, 34200
» Aspiran (30,4 km)
Les Fondudes, Aspiran, 34800
Gare Sncf, Narbonne, 11100
» Narbonne (32,0 km)
Narbonne, 11100
» Clermont L'hérault (34,6 km)
» Gigean (35,4 km)