Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
11 Esplanade De L'europe, Anglet, 64600 (Prancūzija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Biarritz Oro Uostas

Biarritz yra vienas iš miestų Europoje, jokių turistų būtų malonu apsilankyti bet kuriuo metu. Ji yra ant Atlanto vandenyno pakrantėje, Biskajos įlankos (Gascony įlankos) Prancūzijos pietvakariuose. Ji yra tarp geriausių pasaulyje ir labiausiai švenčiama pakrantės kurortų su savo naršyti sumuštas pakrantėje, sūrymu springs, puikus smėlio paplūdimys ir lengvas jūrinis klimatas, todėl visų laiko mėgstamiausių dauguma turistų. Poilsiautojų gauti Pasiskaninti trijų paplūdimiai, gražiai įsikūręs golfo aikštynas ir gausiai paslaugos, kurios teikia vandens sporto. Iš tiesų Biarritz yra paskirstymo mirti. Kelionė į Biarritz per oro uostą taip pat paprastai vadinama Parme airport. Oro uosto yra pakankamas keleivių vadovauja ten poilsiui. Jis įsikūręs netoli apie 5 km į pietryčius nuo Biarritz, Bayonne ir Anglet.

Poilsiautojų reikia planuoti iš anksto, kad puikiai touring patirtį. Nors Biarritz, Prancūzija yra keletas lankytinų vietų kaip explorer arba atostogaujantis turi apsilankyti. Apsilankyti šiose vietose tai yra svarbi ir net patogiau, kad privati transporto priemonė. Yra įvairių automobilių nuomos kompanijų, lengvai randama oro uosto automobilių stovėjimo aikštelė arba tiesiog apsilankę automobilių nuoma svetainių užsakymo ir patogus automobilis, kuris norite, kad jus tipo pasirinkimą apvalios ir patirti marvel ir grožio Biarritz.

Patirtį, tyrinėti, lankytinų vietų ir Biarritz privačiai išnuomotą transporto priemonę yra stulbinantis ir patenkinti. Jauti vertę už savo pinigus. Automobilių nuoma privalumas yra tas, kad ji leidžia poilsiautojų pamatyti įvairių įžymybių ir atrakcijų savo tempu ir gali lengvai keisti kursą maršruto prie labiau pageidautino svetainių. Kai kurių į attractionsinclude: Boulevard Marechal Leclerc; Muziejus jūra; Restaurant Les Platanes; Thermes Salins ir Biarritz aplinkoje poilsiautojai gali aplankyti Espelette - pipirų festivalis. Be visų šių vietų ir daugiau, poilsiautojų gauti patirti gražių paplūdimių, puikus valgomasis patirtimi ir vyno!

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
20 Rue Arnaud Destroyat, Anglet, 64100
» Biarritz (1,6 km)
25 Allée Du Moura, Biarritz, 64200
Gare Sncf, Biarritz, 64200
» Bayonne (5,2 km)
1 Rue Ste Ursule, Bayonne, 64100
Gare Sncf, Bayonne, 64100
» Biarritz Tarnos (9,5 km)
Tarnos, 40220
Gare Sncf, Saint Jean De Luz, 64500
» Capbreton (19,9 km)
8 Boulevard Des Cigales, 8 Boulevard Des Cigales, Capbreton, 40130
Gare Sncf, Hendaye, 64700
Fuenterrabia Apto. Hondarribia, Fuenterrabia Apto., Fuenterrabia, 20280