Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Limoges, 87000 (Prancūzija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Limoges Oro Uostas

Limoges yra mažas, bet įdomus miestas ir sostinė limuzinas regiono Vakarų Prancūzijoje. Jis yra žinomas kaip gražus miesto centre, didelio užimtumo pagrindą. Gyventojų yra daugiau nei 200000 žmonių ir dauguma žmonių sako, kad gyvenimo kokybę, Limoges nebepasiekiamas dideliuose miestuose. Yra daug turistų, kurie dažnai lankytis miesto ir turizmas yra viena iš pagrindinių dalių savo ekonomiką. Pagrindinis akcentas yra miesto gamtos turtų. Ji taip pat garsėja savo krepšinio komandą, kuri buvo pirmoji Prancūzijos komanda laimėti Europos čempionatą. Klimatas yra panašus į kitų miestų Vakarų Prancūzijoje ir yra žinomas kaip jūrinis klimatas. Apskritai, temperatūra yra gana kietas visoje su maždaug 7 - 8 dienas sniegas per metus.

Architektūros simboliai

Yra keletas bauda kokybės senovės pastatų mieste visada įdomu apsilankyti. Kai kurie geležinkelio stoties, miesto rotušė ir katedra, kuri buvo pastatyta XIII a. pradžioje.

Porceliano Limoges parašo produktas ir buvo itin svarbūs praeityje. Jis buvo žinomas kaip veiksmingai porceliano gamintojų, tačiau dabar jūs galite pamatyti įvairių muziejų. Nacionalinės porceliano muziejus turi keletą istorinių pavyzdžių, porceliano nuo visame pasaulyje. Vietos porceliano rodo rasite vyskupo rūmų muziejus ir net galite įsigyti šių antikvariniai daiktai. Yra keletas gražių bažnyčių taip pat įskaitant Saint Michel des liūtai. Tai labai skirtingo tipo bažnyčia su didžiulis vario kamuolys į viršų ir du akmens liūtai, kuris buvo pastatytas senosios Romos laiku.

Verdurier paviljono yra kita atrakcija turistams. Jis yra gražiame pastate su molio Mozaika ir yra naudojamas įvairių parodų ir rodo. Iš pradžių jis buvo naudojamas kaip patalpa importuota mėsa iš Argentinos.

Yra keletas restoranų visoje miesto ir kainos yra gana padoraus. Restoranai turi gera virtuvė ir tai visada smagu valgyti ne vasaros. Yra keletas barų ir muzikos kavinėmis vakaro pramogų. Kai kurie iš šių vietų yra Le Bistrot Gourmand ir Les Matins Zaļpelēka spalva

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
Rrs'hall(in Front Of Platforms G h), Limoges, 87000
» Limoges (7,3 km)
Zone Industrielle Nord, Limoges, 87000
Garage Dubois Route De Coussac, Saint Yrieix La Perche, 87500
» La Souterraine (47,9 km)
» Gueret (64,3 km)
Gueret, 23000