Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Car Rental Center Av Didier Daurat, Car Rental Center Av Didier Daurat, Nice, 06281 (Prancūzija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Nice Oro Uostas

Lengvai svyruoja kažkur į viršų populiarus turistiniai dėmių Prancūzijoje, Nicos yra apie 350.000 gyventojų priėmimo 5 pagal dydį gyventojų miestas Prancūzijoje. Tai svarbus ekonomikos centras, Prancūzija ir taip pat geras keliaudavo vietoje.

Kodėl keliauti į Nicos?

Prie pat jūros įsikūręs Nicos yra gražus vasaros metu. Taigi jei jūs ieškote touring vietoje jūsų vasaros atostogoms, Nicos tikrai turėtų būti galimybė. Yra daug priežasčių, kodėl vienas turi eiti savo atostogas. Viena iš svarbiausių priežasčių yra džiazo festivalis. Šis festivalis yra svarbi tradicija ir vyksta kasmet nuo 1940 m.. Tai atrakcija turistams, kaip žmonių iš viso pasaulio, ypač džiazo mėgėjams, aplankyti per vasarą tiesiog turi būti šio festivalio dalis.

Tada žinoma Lankymūsi vasaros daro jūsų atostogų visus daugiau malonus ir Atpalaiduojantis. Tiems, kurie nori gauti ant savo atostogas galite tiesiog eiti į paplūdimį ir mėgautis šiltą ir malonią oras ir gražus akyse į jūros pusę. Yra ir privačių paplūdimių. Visuomenės paplūdimiai gali nemokamai patekti kadangi privatūs paplūdimiai imti mokesčio dydis. Tačiau privatūs paplūdimiai turi nemažai kavinių ir restoranų, vadinasi, kad jiems viskas daug geriau aplankyti.

Tiems, kurie mėgsta apsipirkti, yra daug parduotuvių ir parduotuvių jiems eiti į ir įsigyti įvairiausių dalykų. Yra kai kurių tikrai gerų parduotuvėse, kurios prekiauja kai kurių puikus ir unikalus suvenyrų, kurių galite imtis, namo išsaugoti jūsų prisiminimus apie atostogas. Vienas iš tokių rinkų yra gėlių turgaus Cours Saleya kur yra daug įvairių suvenyrų ir daug kitų dalykų.

Taip pat muzikos gerbėjai, Nicoje turi daug muzikos naktis kai teatrai ir salės priimančiosios daug operų ir muzikiniai pasirodymai. Yra liudininkas šių puikių spektaklių sustiprina savo atostogų patirtį. Taigi, Nice yra vienas iš geriausių vietų aplankyti kai vyksta kažkur praleisti savo vasaros atostogas.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
3 Avenue Gustave V, Hotel Le Méridien, Nice, 06000
» Nice (5,7 km)
3 Avenue Gustave V, Hotel Le Méridien, Nice, 06000
Nice, 06000
Gare Sncf, Antibes, 06600
» Antibes (11,6 km)
Antibes, 06300
Gare Sncf Monte carlo, Monaco, 98000
Gare Sncf, Cannes, 06400
» Monaco (19,8 km)
9 Ave Dostende, Monaco, 98000
» Cannes Lennujaam (20,8 km)
Cannes, 06400
Gare Sncf, Menton, 06500