Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
3 Avenue Gustave V, Hotel Le Méridien, Nice, 06000 (Prancūzija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Nice

Prancūzijos Rivjeros sukėlė vaizduotę ir deginti emocijas, kaip jokia kita vieta Europoje. Autorinį, elegantiškos ir mados, "les Mademoiselles" dominavimo ir vyrų arogancija ir 60' 70' vis dar Nicos šiandien. Tai vieta, kur backpackers rasti savo kelią į "Avenue of the anglų kalba" arba kai padavėjas reikės laiko paaiškinti pagrindai, "Salotos Niçoise" ir kaip turėtų užsisakyti ir ištarti. Tai yra žavi vieta, kuri vis dar išlaiko savo istoriją.

Kaip atvykti į Nicos? Bet kuriuo atveju turistas bus pasirinkti įvairių variantų yra po ranka. Lėktuvu vienas žemės oro uoste, kad funkcijos dviejų terminalų. Antrojo terminalo naudoja daugiausia Air France ir jos partneriai. Abu terminalai turi taip vertinga ir reikalinga automobilių nuomos agentūrų. Pagrindinių tarptautinių kompanijų atstovai – Europcar, Golden automobilių, Hertz ir daugelis kitų. Savo stalai yra atviri viduje oro uosto lengviau požiūrio. Viskas ko jums reikia turėti savo pasą ir galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir esate gera eiti.

Išsinuomoti automobilį ir važiuojant šalyje bus taip paprasta. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pateikti savo pasą bei vairuotojo pažymėjimą, kai kuriose šalyse jums turėtų būti daugiau nei dvidešimt penkerių, bet ne šiuo atveju. Jei planuojate gyvenimo šalyje turėtų pranešti apie bendrovės, kuri jums išsinuomoti automobilį ar dar galite gauti tikrai didelis baudas už tai. Jie rimtai savo darbą ir jūs turėtų daryti tą patį. Jei norite būti visiškai apie saugų pusėje jūs taip pat turėtumėte gauti apdrausti automobilį. Jis bus tik keletą papildomų eurų, bet galų gale bus verta to. Jums bus streso nemokamai ir jūs galėsite mėgautis atostogomis šalies važiuoti. Kita galimybė, ypač jei jums palieku bilietus iš agentūros, gali raginama hotel automobilį iš oro uosto. Jie bus ateiti ir pasiimti jums ir jums bus laikoma daugiau ar mažiau kaip royalty. Nice yra vienas iš įspūdingiausių vietų žemėje ir automobilių nuoma ir nuomos yra didžiulis. Jūs niekada negali pasiklysti ir tikrai mėgautis savo laiką.

Nors yra vasaros paskirties, Nica yra iš tikrųjų paskirties visiems sezonams. Oras yra lengvas ištisus metus ir Med atrodo puikiai kiekvieną dieną. Jeigu jūs ieškote mažos pabėgimas palei pakrantę yra reguliariai važiuojantys Monako ir Kanų ir jie turi dviejų labiausiai craved savybių - jie yra pigus ir patikimas.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
3 Avenue Gustave V, Hotel Le Méridien, 06000
06000
» Oro Uostas (5,7 km)
Car Rental Center Av Didier Daurat, Car Rental Center Av Didier Daurat, 06281
Gare Sncf Monte carlo, Monaco, 98000
» Monaco (14,3 km)
9 Ave Dostende, Monaco, 98000
Gare Sncf, Antibes, 06600
» Antibes (17,3 km)
Antibes, 06300
Gare Sncf, Menton, 06500
» Menton (20,5 km)
Menton, 06500
Gare Sncf, Cannes, 06400