Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Po Box N-62, Po Box N-62, Ferney Voltaire, 01210 (Prancūzija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Geneva Oro Uostas

Visi žino, kad kai vienas mano, kad Euro kelionę dviejų šalių, kad pop - up į tai kaip į "turi vizitai" Prancūzija ir Šveicarija. Nereikia nė sakyti juk Šveicarija yra valstybe rojus žemėje su kvėpuoti atsižvelgiant sceniczny grožio ir dar daugiau skanus Šveicarijos šokolado ir iš kitos pusės Prancūzijos valstybė su savo šilta ir trapumą aplinkos ir pasaulio geriausiai verkšlenti sodai. Dabar kuris gali būti dviejose vietose vienu metu? Tik Ženevos tarptautinio oro uosto, kuris yra Šveicarijos prancūzų linija.

Ženevos tarptautinio oro uosto pagal Ženevos miesto valdžios institucijoms numatyta vartai į abiejų šalių. Iš tikrųjų yra du sektoriai oro uosto prancūziškąjį ir Šveicarijos vienas. Keleivių Prancūzija neturi eiti minties muitinei, kuri juos Šveicarijos keliautojas ir pats Šveicarija keleiviams. Oro uosto pasiūlymai su šimtais vietinių ir tarptautinių oro linijų, todėl neatsižvelgiant į plotą, jūs atvykstate iš jūsų gali rasti savo kelią į savo svajonių atostogų paskirties per šį šliuzą. Oro uostas yra tik 4 km nuo Ženevos miesto centro ir yra iš karto susijusi su greitkelių, kad gali nukreipti į bet kuriuo atveju, Šveicarija arba Prancūzijoje.

Yra įvairių žemės patogumais, įskaitant autobusai ir taksi, ir oro uostą pasieksite per geležinkelio liniją, kuri eina šalia. Tačiau geriausias būdas jums slidinėjimo kurortų Ženevoje yra išsinuomoti automobilį. Prieš pakuoti savo daiktus ir gauti visi entuziastingai apie savo nostalgišką kelionę į priekį, knyga yra gar iš anksto, šis dviejų valstybių oro uosto suteikia jums daug privalumų pats blogiausias problemos yra jo eismo. Eilių ir eilėse laukti ir nusivylimas, kad jos naudingas užsakyti automobilį iki pusės, kai jums išeiti iš šios bałagan jums turėti savo važiavimo laukia didelė automobilių stovėjimo aikštelė.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Geneva Oro Uostas (0,3 km)
Bp 248, Geneva, 1215, Geneva
Geneva, 1201
Gare De Genève Cornavin, Shopping Gallery, Level 1, Geneva, 1203
Rue De Monthoux 2, Geneve, 1201
Gare Sncf, Annemasse, 74100
» Annemasse (10,4 km)
Annemasse, 74100
Gare Sncf, Bellegarde, 01200
Gare Sncf, Thonon Les Bains, 74200
» Annecy Oro Uostas (33,8 km)
Aeroport De Meythet, Annecy, 74000
Gare Sncf, Annecy, 74000