Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Arrivalhall, Nuernberg, 90411 (Vokietija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Nuremberg Oro Uostas

Niurnbergo oro uostas įsikūręs Vokietijoje, ir automobilių nuomos paslaugų, jums nebus nusivylė. Automobilių nuomos agentai yra žinoma, kad prieš atlikdami užsakymą, teikia išsamią informaciją. Kainos yra taip pat įtraukti, vagystės apsaugos, susidūrimo pažeidimų atsisakymo, neribotas kilometražas, mokesčio (PVM) ir 3 civilinės atsakomybės draudimu.

Užsakymo procesas prasideda pasirinkdami sudarymo atvykimas į oro uostą. Spustelėdami "paieška" yra įrengtas mažiausias kainas. Kai jūs susitariate su įmonės kainas ir sąlygas, kai kitą kartą yra rezervuojami. Kaip jums padaryti rezervacijas, reikia nurodyti tos rūšies automobilį, kad jūs norite, iš anksto. Taip pat nurodykite laiką ir datą nuomos vietos grįžęs ir nuomos, nuomos laikotarpį ir vairuotojo vardą. Taip pat nurodykite, ar jūs naudosite vaiko sėdynės ar ne, bet kurio priedo naudoti, ir visas kitas nuomos sąlygas, taikoma.

Jei norite išsinuomoti mikroautobusą, jums reikia padaryti rezervacijas nurodant vairavimo, paskirties ir keleivių skaičių. Jūs taip pat turite nurodo tikslą nuoma transporto priemonės. Tai yra viena iš sąlygų, kai nuomojatės Niurnbergo oro uosto transporto priemonę. Bendrovė daro išlygas pagal kliento specifikacijas. Tai taip pat bendrovės pareiga užtikrinti, kad automobilis yra jūsų atvykimo metu. Preparatai paprastai prasideda iš karto po to, kai jūs turite padaryti užsakymą; jums bus ne būti didelių tais atvejais, kai jūs atvykstate į oro uostą.

Su automobilių nuomos kompanijų Niurnbergo oro uoste, jei pasikeičia, bet nuoma automobilio atlikę užsakymą, įmonė turi pranešti jums gerokai iš anksto. Kitas privalumas išsinuomoti automobilį Niurnbergo oro uoste yra tai, kad prieš jums pasirinkti transporto priemonės, ji patiria tinkamos techninės priežiūros siekiant užtikrinti savo saugumą.

Jei norite atšaukti rezervavimą, reikia vadovautis tinkamą procedūrą. Daroma prielaida, kad užsakymas atšaukiamas kai nuomos sutartį nėra atliekama per valandą po saugomos nuomos pradžios laikas. Taigi, jūs turite padaryti mokėjimo atšaukimo mokestį. Automobilių nuomos kompanijų Niurnbergo oro uoste vykdo daug skaidrumo. Tai yra todėl, kad bendrovė grąžina rezervavimo indėlių gavus atšaukimo mokestį.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Nurnberg (5,4 km)
Nordring 15, 90408
Bahnhofsplatz 9 Im Hbf, Nürnberg, 90443
» Furth (6,3 km)
Leyher Str., 61, N rnberg, 90431, By
» Nuremburg Hoefen (7,2 km)
Sigmundstr. 163/175, Nürnberg, 90431
» Fürth Schwabacher (7,5 km)
Schwabacher Str. 137, Fürth, 90763
» Fuerth (7,6 km)
Fuerth, 90765
Tillypark 10, Nuernberg, 90431
» Erlangen (10,8 km)
Am Weichselgarten 30, Erlangen, 91058
» Forchheim (24,8 km)