Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Airport Karlsruhe/baden-baden, Rheinmuenster, 77836 (Vokietija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Baden Oro Uostas

Vokietija yra viena iš labiausiai populiarus ir lankomas šalis Europoje, vienas iš išsivysčiusių šalių ir ekonomikų pasaulyje. Vokietija yra žemės ir gamtos vaizdingos grožį, kuris palengvino vyrų pastangas būtų rojus žemėje. Būti pilių sudarytas iš pasakų pasaulyje garsaus siena Berlyno, kvapą gniaužiančiais vaizdais į Reino slėnio arba katedrų, viskas tampa labiausiai pageidautina vieta aplankyti planetoje.

Vandens mėgėjams ir tiems, kurie mėgsta vandens sporto, Badenas - Badenas yra tikrai rojus. Tai valstybė, Baden - Württemberg, Vokietija ir akcijų Strasbūre, Prancūzijos sienos. Tai tik 34 mylių. Plotas yra mišrios kultūros ir abiem kalbomis kalbama čia. Ši vieta yra daugiau žinoma poilsio, pirtys ir baseinas ir vandens upelių patirtį.

Badeno oro uosto istorija dešimtmečius senų kaip oro bazėje, tačiau pirmoji komercinė tarptautinė skrydžio išskrido į 1997 m. į Ispaniją. Nors kaip ir visų kitų Vakarų miestų, Badenas - Badenas taip pat turi daug priemonių transportavimo, kuris gali padėti vietinių gyventojų, bet tampa labai sunku turistų paslaugomis, jei jie nežino, vokiečių arba prancūzų kalba. Dauguma žmonių, dirbančių transporto verslo kalba labai mažai angliškai, tai bus labai sunku turistų naudojasi arba aptarti nieko. Vokietijos istorija yra tokia turtinga, ir yra tiek daug pamatyti, kad tai absoliučiai neteisinga į kelionę jei neturite vadovas ar diktorius su jumis. Automobilių nuomos paslaugas ar vairuotojams, kurie žino daug kalbų, kurios bus padėti turizmo komunikate, ir taip pat padeda kelionės. Jūsų nuosavas automobilis suteiks jums galimybę pasimėgauti naktiniu gyvenimu, kuris yra nekilnojamojo Šarm Vokietijoje ir kurios neįmanoma jei remtis viešojo transporto.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Baden Baden (6,3 km)
Baden baden, 76532
Bahnhof Baden oos Db Travelcenter, Baden baden, 76532
» Rastatt (13,9 km)
Karlsruher Strasse 1, Rastatt, 76437
» Preuschdorf (27,7 km)
Siemensallee 84, Karlsruhe, 76187
Karlsruhe, 76137
20 Place De La Gare, Strasbourg, 67000, France, Strasbourg
Hauptstrasse 1 Db Fahrkartenausgabe Hbf, Offenburg, 77652
» Offenburg (35,8 km)
Trainstation 4 Min Walking Distance, Offenburg, 77652
Entzheim, 67960