Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Hahn Flugplatz, 55483 (Vokietija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Hahn Oro Uostas

Tuo atveju, jei jūs einate į Frankfurtą, išskyrus verslo priežasčių, tai būtų geriausia aplankyti taip pat būdinga Vokietijos regionų netoliese. Frankfurtas yra daugiausia verslo paskirties, rekonstruotas po Antrojo pasaulinio karo daugiau kaip Amerikos mieste su įspūdingas dangoraižis miestas. Ji yra miestas su svarbios vertybės iš dieną, ir naktį taip pat. Bet jei turite šiek tiek laiko aplankyti, būtų puiku, kad kai kurie keliones per Hesse regiono. Frankfurtas yra puiki vieta iš kur galite pradėti dienos keliones Reino upės vietose pvz., Rudesheim arba Heidelberg, arba Wiesbaden, Mainco ar Marburgo.

Vienas gali lengvai organizuoti savo kelionę su išnuomotu automobiliu, jie gali imtis tiesiogiai iš oro uosto. Norint tai padaryti, vienas turi patikrinti oro uosto tinklalapyje ir ieškoti įmonių, kurios siūlo automobilių nuomos paslaugas. Vienas gali pasirinko geriausią automobilių ir kainą, kuri geriausiai tinka savo kelionės reikalavimus. Patikrinusi visus užsakymo duomenis, kitas žingsnis yra rezervuoti automobilį. Paprastai, būtina pateikti informaciją apie kredito kortelės norint rezervuoti. Kai kurie automobilių nuomos kompanijų taikomas atšaukimo mokestis, jei potencialus klientas nusprendžia atsisakyti savo paslaugoms po to, kai buvo padaryta išlyga. Automobilių nuomos kompanija išleidžia atplėšiamąją dalį, patvirtina užsakymą pagaminti ir užtikrinti kreditine kortele. Po žievės nulupimo nuo plokštumos, turistas gali pateikti kvitą ir galiojantį vairuotojo pažymėjimą oro uosto automobilių stovėjimo aikštelėje ir imtis nuomojamo automobilio.

Arba vienas gali pasirūpinti automobilių nuoma tiesiogiai atvykus Hahn oro uoste ieškant reklamos oro uoste, kuriame išsamiai vietą, info stalai, oro uosto automobilių stovėjimo aikštelė. Taigi automobilio nuomos susitarimo galima tiesiogiai į oro uostą. Toks paprastas ir individualų automobilių nuomos paslaugas, viskas, ką turite daryti yra organizuoti savo atostogas!

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Idar Oberstein (26,4 km)
Gewerbepark 'nahetal' (b41), Idar Oberstein, 55743
» Wittlich (26,6 km)
Wittlich, 54516
» Emmelshausen (31,6 km)
» Trier Oro Uostas (35,7 km)
Flugplatz Foehren 1 Deliv./collect. Charge 36.32 Eur, Foehren, 54343
» Mayen (43,0 km)
Hausener Strasse 51, Kottenheim, 56736
Hausener Strasse 51, Kottenheim, 09116
» Bad Kreuznach (46,0 km)
Bad Kreuznach, 55543
Corner Metternichstrasse, Trier, 54292
Bahnhofsplatz 1 Railway Mainstation Travelcenter, Trier, 54292
» Trier (50,4 km)
Corner Metternichstrasse, Trier, 54292