Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Arrival Hall Terminal 2, Flughafenstrasse 1 Hamburg Airport, Hamburg, 22335 (Vokietija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Hamburg Oro Uostas

Vokietija yra viena šalis, kuri buvo padaryta pažanga daug per pastaruosius metus ir buvo prisikėlė iš chaosas pasaulinio karo ir transformuoti į pramoninę ekonomiką. Hamburgas yra viena iš didžiausių miestų Vokietijoje, kuris yra maždaug 2 milijonai žmonių. Kiekvienais metais dešimtys turistų pulko į šiame regione ir aplankyti miestą, kuris buvo pavadintas po fortas. Hamburgo turi savo istoriją. Galima rasti daug bažnyčių ir vienuolynų aplink miestą. Taip pat galima rasti pėdsakai destrukcija, sukelta į smurtinis miesto Viking metais 845. Miestas buvo tiesiog paversti pelenais po užpuolimo. Žmonės, kurie turi savyje polinkį į istoriją Norėčiau aplankyti Hamburgo ir pamatyti save kaip istorija atskleidžia pati muziejuose ir nacionalinių paminklų forma.

Turizmas yra vienas iš pagrindinių uždirbti pramonės kai jis ateina į Hamburgą. Dėl šios priežasties institucijos įsteigė įvairių pagalbos tarnybų ir stalai oro uoste, kurios padeda vadovas turistų gauti užsakymas ir rezervavimas šiuo metu jie žingsnis į Vokietijos žemėje. Hamburgas yra miestas, kur jūs norite turėti savo ryšio priemones. Nors vienas gali turėti įvairių ekskursijų po miestą tačiau jie riboja turistų iš laiko. Už miestų kaip Hamburgas, yra tokių įvairių istorijos ir šiuolaikinės architektūros kartu su, jūs norėtumėte praleisti valandas tik vienoje konkrečioje vietoje.

Siekiant rasti automobilį yra į miestą, taip pat biurai nustatymą. Jie išsinuomoti automobilius valandinis pagrindu ir net ir visą dieną. Daugiau žinomų ir didelis nuomos bendrovės net padarė pasiūlymų, kurie padės išsaugoti keletą pinigų šiam tikslui turistų. Nors viešojo transporto taip pat gali būti naudojami, tačiau dėl kalbų skirtumų jums gali baigtis visiškai skirtingi stotyje išlipti. Taigi eiti iš žmonių, kurie aplankė Hamburg, išsinuomoti automobilį žodžiai!

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Hamburg Eppendorf (4,3 km)
Borsteler Chaussee 13 15, Hamburg, 22453, Hh
» Norderstedt (7,5 km)
Norderstedt, 22850
Buero Im Hbf Hoehe Gleis 12, Anfahrt Parkhaus Baumeisterstr, Hamburg, 20099, De
» Hamburg (8,8 km)
Ahrensburger Str. 138 148, 22045 Hamburg, Germany, Hamburg, 22045
» Hamburg (9,0 km)
Hamburg, 20459
» Hamburg Altona (10,0 km)
Holstenkamp 42, Hamburg, 22525, Hh
Only For Cruise Ship Passenger, Hamburg, 20457
Cruise Center Steinwerder, Hamburg, 20457
Db Reisezentrum Bf Harburg, Hamburg, 21079