Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Im Hauptbahnhof/mietwagenzentr, Frankfurt Am Main, 60329 (Vokietija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Frankfurt Geležinkelio Stotis

Vokietijos valstybės Hesenas, Frankfurtas yra didžiausias miestas ir Vokietijoje tai yra penkta pagal dydį miestas. Gyventojų, tai yra 687775 2012 m. Šis miestas yra didesnis centro pagrindinis metropolitan regiono Frankfurto Reino kuri daro gyventojų maždaug 5, 600,000. Continental Europos Frankfurte yra didžiausia finansų centras. Šis miestas yra namo Deutsche Bundes banko, Europos centrinio banko, Frankfurto vertybinių popierių biržoje ir didelių komercinių bankų. Taip pat tai yra centras, kultūros, turizmo, prekybos, švietimo ir interneto srautą. Šio miesto transporto sistema yra oro, geležinkelio ir kelių.

Vokietijoje, Frankfurto geležinkelio stoties yra viena iš didžiausių geležinkelio stočių. Frankfurt Hauptbahnhof yra dažnai trumpinamas kaip F - Hbf ar Frankfurto (Main) Hbf. Pagrindinis paženklinti kilęs iš miesto vardas, pavardė. Tai terminalo tipą geležinkelio stoties turinčios stoties kodą kaip 1866. Apie 350000 keleivio kelionės iš šios geležinkelio kiekvieną dieną, tai yra antrasis heights rangas geležinkelio stoties keleivių apimtį, kuri ateis po Hamburgo centrinės geležinkelio stoties. Šis geležinkelio stotis yra antra labiausiai lankoma Vokietijoje ir Europoje vienas iš dažniausiai lankomu geležinkelio stoties. Frankfurto stoties yra tarp į Gallus, kad Bahnhofsviertel ir Gutleutviertl, kuris yra netoli nuo finansinių rajoną ir prekybos mugės. Į vakarus iki miesto centras šį stotis yra visai šalia. Tolimojo susisiekimo traukiniai per miesto ir regioninių traukinių ir į Frankfurto viešuoju tranportu, šios stoties yra pagrindinis centru. Kaip tai traukinių stoties nustoja didžiąją ledo didelio greičio linijas, tai daro dėl Vokietijos ledo tinklo svarbiausia stotis. Ir be to, 2013 m. ledo traukiniai į Londoną per Lamanšo tunelio planuojama maršrutą. U - Bahn, S - Bahn ir visą Reino pagrindinis, keletas tramvajų ir autobusų linijos yra stotelės čia šio geležinkelio stotyje.

Kaip Frankfurto geležinkelio stoties judriausių geležinkelio stotis Vokietijoje, tai gali valdyti didelės apimties geležinkelių transporto eismo. Valdant tokių eismo jis turi daugiau nei 25 platformų, kurie skirstomi į penkias išvykimo salėse. Tualetai apgalvota iki stoties, bagažo siuntos kiekviename terminale, Wi - Fi, telefonai naudotis turizmo biuro komunikacijos tikslu tai yra siūlomas paslaugas šioje stotyje. Kas po keletą minučių kursuoja traukiniai iš šios stoties į miesto centrą, kuriame yra regiobahnhof's žemesnio lygio.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
Ecke Roedelheimer Landstrasse, Frankfurt Am Main, 60486
Ferdinand happ str. 1, Frankfurt
» Offenbach (8,1 km)
Offenbach, 63069
Frankfurt Am Main, 60549
Am Hauptbahnhof 14 A Db Reisezentrum, Hanau, 63450
» Rodgau Juegesheim (19,2 km)
Ferdinand porsche ring 1, Rodgau juegesheim, 63110
» Rodgau Dudenhofen (19,4 km)
Raiffeisenstr 2, Rodgau, 63110
» Darmstadt (23,9 km)
Darmstadt North, 64293
Platz Der Deutschen Einheit 20, Darmstadt, 64293
» Wiesbaden South (29,9 km)