Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Ludwigstr. 2-4, Aschaffenburg Hbf, 63739 (Vokietija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Aschaffenburg Geležinkelio Stotis

Aschaffenburg geležinkelio stotis yra maršruto stotyje Aschaffenburg, Vokietija. 2008 m., kitos provincijos transporto terminalas atidarytas, greta stoties. Regionų Omnibusbahnhof Aschaffenburg buvo surinkti sukietėti nepajaustų išsibarsčiusios transporto stotelės teritorijoje principo maršrutas stotis – į vieno židinio srityje ir sumažinti judėjimo užsikimšimo regione. 2008 m. pradėjo plėtros kitos stoties pastato.

Stotis turi intercity express ir intercity nauda, ir be to vietos asociacijų su kaimyninių miestų ir miestų zonų. Euro naktį traukiniai į ir iš vienos taip pat tarnauja Aschaffenburg geležinkelio stoties. Aschaffenburg automobilių nuomos stotys yra vieta jums reikia juos senamiesčio zonose, aerodromų ir maršruto stotyse.

Aschaffenburg geležinkelio stoties padarė stulbinantis 360 laipsnių atidarymo į miestą nuo savo įsipareigojimą vasario 2011. Nepaisant to, per kurį trauktis į Internet explorer įplaukia arba išplaukia šios stotį. Jis yra tokiu būdu ypač puikus Pasiruošimas stotis. Taip pat, kaip tai su viskuo, ypač puikus; reikia numatymas tona, nes subtilus kombinacijomis duomenis, dėl to, kad kiekvieną "nukrypimą nuo gražių" būtų kištis. Aschaffenburg centre turi blizgučiai ištisus metus ir malonumą į 15.000 svečiams, kurie įvesti, palikti ir keistis čia kiekvieną dieną.

Centre, stoties yra gana obstrukcija nemokamai prieškambario baldai su mozaikos kilimas "šaltinių" pažymėti stiklo arka. Čia, tyrinėtojai telpa, imtis neišmanėlis pristatymas Tarybos jų traukinys - kas žemės specialistai skambinti "prabangos kokybės" vyksta čia. Maždaug 200 m ilgio arkada trunka po. Puikus molio plytelės apibūdinti zoną, papildomai stiklo, nerūdijančio plieno ir metalų miltelių dengtas įspūdį. Aišku, kad valymo DB paslaugų grupės neleidžia telefono kortelės iki geležinkelio stoties ne bet gebėjimas matyti vienu metu. Nuosekliai tai visiškai išvalomas ir retai visą dieną, jei būtina.

Aschaffenburg geležinkelio stoties buvo išrinktas 2012 kaip "Stoties of the Year". Stotis yra malonus pastate. Viskas yra pažangios ir švarus. Parduotuvių ir restoranų pasiūlyti viską, kas turi voyager. Tuo atveju, jei jūs negalite atrasti kažką, tada jūs einate į netolimą mall "City Gallery". Rekomenduojame išsinuomoti automobilį iš licencijuotų automobilių nuomos paslaugas siekiant išvengti bet kokios rūšies viešuoju transportu kliūčių pasiekti stotį.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Rodgau Juegesheim (18,1 km)
Ferdinand porsche ring 1, Rodgau juegesheim, 63110
» Rodgau Dudenhofen (18,4 km)
Raiffeisenstr 2, Rodgau, 63110
Am Hauptbahnhof 14 A Db Reisezentrum, Hanau, 63450
» Offenbach (29,2 km)
Offenbach, 63069
» Frankfurt East (32,9 km)
Hanauer Landstr 575, Frankfurt, 60386
Ferdinand happ str. 1, Frankfurt
Ecke Roedelheimer Landstrasse, Frankfurt Am Main, 60486
» Darmstadt (36,4 km)
Darmstadt North, 64293
Im Hauptbahnhof/mietwagenzentr, Frankfurt Am Main, 60329
Platz Der Deutschen Einheit 20, Darmstadt, 64293