Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Ctra. Aeropuerto, Km 0.5 (airport Petrol Station), Santa Fe, Granada, 18320 (Ispanija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Granada Oro Uostas

Granada yra Ispanijos Granados provincijos sostinė. Su gyventojais 240,000 miestas įsikūręs koja kalno puikių Sierra Nevada kalnų. Maurų tradicinis miesto prieigose Andalūzijos Rytuose yra visiškai nuostabų. Ispanija pažymėtas ant bet euro kelionę sąrašas daug dalykų yra didžiuojasi, kad kaip Granada, labiausiai verta visų miestų miestas.

Septintasis pasaulio stebuklas

Ispanija buvo pačių įvairiausių šalies dėl monarchams ir užkariautojai, beveik visų religinių etninių grupių turėjo savo eros ant Ispanija. Su kiekvienos naujos eros atėjo jų architektūros stebuklai. Didžiausia dovana iš istorijos buvo Ispanijos musulmonų paminklų, meno. Septintasis pasaulio dabar Alhambra rūmai yra tikrai įtaigus ir architektūros stebuklas yra tik viena jos rūšių. Sienelių, šie rūmai yra vidinis rajonas, savo vadinamas Albaicin. Siauras vingiuotas kelius graviravimo senovės arabų pirčių tradicinių restoranų ir į Granada archeologas muziejus labirintas. Tai po to Generalife sodai laisvalaikio vieta pirmą kartą musulmonų sultans ir dabar laimingas tie, kurie gauti bylojo saldus simfonija sudėtingas sodo fontanų. Prie miesto centre nustato Didžiosios Granados katedros ir Karališkosios koplyčios Granada išauga iki miesto architektūros atrakcija. Granada Charterhouse kapas yra aw - įkvepiantis vaizdas.

Bendrosios vertybės

Kaip istorinių ir kultūrinių miesto vaizdais rašybos privalomas jūs, tačiau jūs rasite, kad kita pusė miesto yra toks pat nuostabus. Siera Nevada yra geriausia slėpti iš už kovos meno protus. Žiemą tai slidinėjimo gaubtu. Maistas yra visada kaip šviežias ir skanus kaip tradicinio dekoro restoranai ir gėrimai visada yra ant uolų.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
Devolucion/car Return Parkin Caleta, Granada, 18014
» Granada Centras (15,8 km)
Renfe Estacion, Avda De Andaluces Sn, Granada, 18014
» Nerja (50,6 km)
Edificio Toboso Ii Local 8, Edificio Toboso Ii Local 8, Nerja, 29780, Málaga