Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
*no Truck Return* Key Box At Parkig, El Prat Llobregat, El Prat De Llobregat, 08820 (Ispanija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Barcelona Oro Uostas

Jis neturi gauti bet geriau nei šis. Iš istorijos fanatikai, futbolo sirgalių, Barselona, atrodo, pažadinti vidinis aistra visų turistų, nustatomi snukio šis Ispanijos dirvožemio. Tai miestas, kuris kreipiasi į kiekvieną akį ir reikia aplankyti, kol galėsite pasakyti jūs matėte pasaulyje vieta. It's no wonder ji gyvena keletą milijonų turistų kasmet.

Ir keliautojas

Yra atrakcija turistams, padaryti savo kelią aplink miestą yra labai lengva. Jei norite naršyti per lankytinų vietų be vargo rasti kiekvieną vietą, The autobusų turizmo viešojo transporto priemonės gali parodyti jums aplink ir suteikti jums įdomios informacijos per naudingas komentaras tuo pačiu metu. Metro yra dar vienas variantas, atneša jums į savo paskirties vietą greičiau nei bet kurios kitos rūšies transporto. Jūs taip pat turite savo įprastu būdu, kelionės - išsinuomoti automobilį, jei norite suplanuoti savo maršruto savo tempu.

Barselona yra palaidotas Romos istorija. Tai žavinga vieta tiems, kurie vertina istorijos ir architektūros. Tačiau kai kurias vietas pvz., Sagrada Familia bažnyčia yra malonu net nemokytą akis. Kitų pastatų, kurie turi būti vertinamas yra daug darbų, Antoni Gaudi išsibarsčiusios visame mieste.

Barselona yra daug meno ir stebuklinga fontano Montjuic vieta suteikia tame apraše savo teisingumo. Fontanas rodo daugybė spalvų kontūrai, kartu su muzikos ir swaying vandens, kad mesmerizes savo auditoriją. Taip pat yra spalvingi ir įspūdingi koncertuose, žmogaus skulptūros pateikti palei La Ramblas, boulevard, kad gabalai per miesto širdyje.

Gamtos vertybės

Per vasarą oras yra patogiai šiltas ir žiemą yra gana kietas. Vidutinių platumų klimatas gali būti skolingi savo poziciją prie jūros. Jūros mėgėjai yra gydyti, nes miesto pakraštyje yra iš viso septyni paplūdimiai. Net ne plaukikai gali progos pasidžiaugti cool jūros vėjas ir mėgautis malonus veikla pvz., degintis bei aitvaras plaukioja – kažkas labai populiari Barselonos paplūdimius.

Barselona yra populiarus dėl jo, kurie labiausiai ieškoma po kulinarijos patirtimi Europoje. Restoranuose, kurie pasiekė top viršūnėse įtraukti Botafumeiro, Ca l'Isidre, ir gali didž. Klasikinio Katalonų virtuvės ar ką nors esate labiau susipažinę su, šių restoranų paliks jus be galo patenkintas.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Terminal 1 (1,1 km)
*no Truck Return* Key Box At Parkig, El Prat Llobregat, El Prat De Llobregat, 08820
» Terminal 2 (1,6 km)
Terminal 1 & 2 Llegadas, El Prat De Llobregat, El Prat De Llobregat, 08820
» Barcelona Mas Blau (3,2 km)
Parque De Negocio Mas Blau, Selva 9, Prat Llobregat Bcn, 08820
Devolucion Cars: Pk Saba Train Stat, Plaza Países Catalanes, S/n, Barcelona, 08014
» Barcelona Gran Via (14,2 km)
** No Trucks Return **, Barcelona, 08010
C/ Rosa Sensat, 4 (entrada Parking), Barcelona, 08005
** No Trucks Return **, Barcelona, 08018
» Martorell (24,9 km)
Pau Claris, 46, Martorell, 08760
» Sabadell (29,1 km)
Sabadell, 08205
» Terrassa (31,0 km)
Carretera Montcada, S/n, Terrassa, 08223