Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
** No Trucks Return **, Barcelona, 08010 (Ispanija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Barcelona Gran Via

1870 metais Josep Maria Serra ir Dorotea de Chopitea, Barselonos banko savininkai už ekspertų Jeroni Granells darbus savo naują namą, Barselonos miesto centro. Moteris Dorotea de Chopitea skirta visus savo gyvenimo ir turtus padidinti miesto ir gerovę savo piliečiams, pastato gydymo galimybės, draustinius, apima senas ir skurstantiems ir mokyklos; patikimą pagalbą ir jos raginimas towarzyszowi Saint John Bosco. Po jos einančios, ji buvo paskelbta Palaimintojo iš popiežius Jonas Paulius II.

Barselonos Gran Via iš pradžių atidarė savo entryways 1935 m., sėkmingai išsamus perprojektavimo įmonę, kuri tinkamai laikyti pilies centrinės savybes: jos fanera, puikus laiptai ir pagrindinių salė. Prie pat Paseo de Gracia, Barselonos Gran Via netrukus tapo viena iš miesto pagrindinės socialinės ir socialinės locales, palengvinti funkcijas, juda ir oficialiomis progomis tossed iš Karališkosios meno ratą, Barselona ir Liceu Operahouse per vėlai XIX ir anksti XX šimtus metų.

Visi aplink XX a., Barselonos Gran Via buvo labiausiai mėgo Barselonos rinkimo punktas, ir turi tinka daug atlikėjų, vyriausybės pareigūnai, ir gerai matomoje socialinės skaičiai iš Katalonijos, įvairiose Ispanijos ir pasaulyje per.

Barselonos Gran Via yra viena didžiausių ir labiausiai šių dienų vietų Europoje, sudarytas iš Japonijos planner Toyo Ito. Už į Barselona pirkinių scena melas šimtus metų pagal užsakymą ir kreiptis, įkūnijo iki apakinti darbai novatorius statybos modeliavimas, kurioje galite apžiūrėti miesto geriausių produktų. Šių Didžiosios struktūros, stovi kieto ir demonstravimas jų architektūros kokybės ir patikimumo, yra tiek atvaizdą ir nuoseklus nuoroda požymį, kadaise.

Patartina rasti automobilių nuomos kompanija išsinuomoti automobilį. Yra daug licenciją turinčių automobilių nuomos kompanijų visada stengiamės padėti turistų. Gran Via's išskirtinės savybės yra jo statybos modeliavimas, naudingumą ir valdyti kokybės pareigą: jis turi vieną iš didžiausių stogo fotoelektros įmonių. Savo aštuonių struktūras, prisijungė terminalo, kanalai svečiai, srautas duoti kraujavimo krašto administracijos ir logistika. Gastronomijos restoranas Nuclo yra randami Europos fojė.

Barselonos Gran Via vieta turi įvairių erdvių kongresas. Jis namai Convention Centre, visiškai zacisznej ir pritaikomas vietos, su terminu 3.000 iki 12.000 aktyviai šiuo žmonių, nepaisant skiriamuosius numerius per lob. Automobilių nuoma yra gera galimybė aplankyti visas vietas aplink viešbutį.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
** No Trucks Return **, Barcelona, 08018
C/ Rosa Sensat, 4 (entrada Parking), Barcelona, 08005
Devolucion Cars: Pk Saba Train Stat, Plaza Países Catalanes, S/n, Barcelona, 08014
Terminal 1 & 2 Llegadas, El Prat De Llobregat, El Prat De Llobregat, 08820
*no Truck Return* Key Box At Parkig, El Prat Llobregat, El Prat De Llobregat, 08820
*no Truck Return* Key Box At Parkig, El Prat Llobregat, El Prat De Llobregat, 08820
» Sabadell (18,2 km)
Sabadell, 08205
» Barcelona Terrassa (23,1 km)
Rambleta Pare Alegre 98, Rambleta Pare Alegre 98, Tarrasa Barcelona, 08224
» Martorell (23,2 km)
Pau Claris, 46, Martorell, 08760
» Terrassa (23,3 km)
Carretera Montcada, S/n, Terrassa, 08223