Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Carnmore Airport, Carnmore, County Galway, Ireland (Airija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Galway Oro Uostas

Galway yra Golvėjus šalies Airijos salos mieste. Tai didžiausias miestas tarp salos ir sparčiausiai augantis miestas dėl turizmo. Jis yra pilnas paketas, tiek turistų, norinčių painus ir intriguojantis vietose. Galway yra pilna pasakojimų iš praeities combo Išplėstinė pramogų vietas. Išeiti į miestą, Galway turi savo tarptautinio oro uosto.

Carnmore, Golvėjus tarptautinis oro uostas yra 7. 4 km į šiaurę į Galway miestas. Jų pagrindinis operatorius yra Corrib oro uosto tik ir solo aviakompanija kad kalbama su juo yra dėl skrydžių bendrovės. Kilimo ir tūpimo tako yra gana mažas spręsti didesnių purkštukai, bet teikia paslaugas turbosraigtiniais orlaivių ir daug mažesnių vykdomosios purkštukai, kilimo ir tūpimo tako ilgis būtų 4230 metrų. Oro uosto suteikia mokymo bendrosios aviacijos ir vykdomosios sraigtasparniai su Galway klubui. Didžiausias užregistruotas keleivių paslauga nuo Galway oro uosto buvo apvalus 3 milijonų 2007 m. Judriausių tarptautiniais maršrutais, kad kalbama apie oro uosto yra iš Londonas, Mančesteris, Edinburg, Lorient oro uosto Prancūzijoje ir visą skrydžių bendrovės oro linijų.

Nors nėra jokių - autobusai ne iš oro uosto, bet kiekvieną dieną yra tris autobusus iš ir į miestą, suteikia viešojo transporto. Tačiau yra taksi stotelės, automobilių stovėjimo aikštelė oro uosto, kuris gali sandorį - kaina, gali Rodyti nuostabu miestą. Nors ne vykdomoji, bet ten yra keletas patogumais nuo oro uosto mokesčių keleiviams kaip ten yra jokių mokesčių už registracijos bei bagažo iki 15Kg, free Internet žurnalai ir tiesioginius skrydžius į visas paskirties vietas.

Vyriausybė po skirstant biudžeto 6. 3 milijonų turi paleisti jį ir nesugebėjimas rasti bet investuotojų oro uosto visus skrydžių bendrovės skrydžio atšauktas 2011.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
12 Eyre Square, Galway, Galway, Galway
» Galway Miestas (1,4 km)
12 Eyre Square, Galway, Galway, Galway
» Galway Ballybrit (2,5 km)
Oldenway Business Park, Ballybrit, Galway, H91 Tn3x, Galway, C