Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Desk In Arrivals Hall, Kerry Airport, Farnhore (meet & Greet Service), Killarney, Kerry (Airija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Kerry Oro Uostas

Kerio oro uosto įsikūręs tarp dviejų miestų, Kilarnis ir Tralee. Plius tai taip pat tik pusė valandos kelio automobiliu nuo Korko ir Limerick. Asmeniui, kuris nori, kad gabalas kalnų su paplūdimiai visada turėtų apsvarstyti aplankyti šią dalį Airijos. Kerry yra kalnai, kaimų su šilti žmonės ir daug paplūdimių. Lankytojas būtų malonu eiti ir šioje srityje tyrinλti gamtΰ.

Kerio oro uosto yra nesusijęs su bet keliauti geležinkeliais todėl geriausias variantas yra kelių kelionių. Nors taksi yra taip pat prieinama, tačiau vis dar patartina pasirinkti automobilių nuoma, nes jie suteikia komfortą keliaujant kur nors asmuo nori be jokių dvejonių. Platų įvairių tarptautinių ir vietinių automobilių nuomos kompanijų yra teikiamos ne Kerio oro uosto. Norėdami susisiekti su kiekviena bendrovė asmuo turi tiesiogiai praneša kompanijai, nes oro uosto neturi jokio tiesioginio ryšio su jais.

Kai asmuo turi savo vežimas jis gali eiti aplink jo Ring of Kerry ekskursija, 179 km apskrito maršrutą, kuris gali nors atlikti per dieną, tačiau asmuo bus praleisti daug vietų. Kai kurie turi eiti paskirties vietos taip pat Killarney, MacGillicuddy viršūnės, Staigue fortą, St. Finian Bay ir Valentia Island. Toliau taip pat rekomenduojama keliauti pagal laikrodžio rodyklę kryptimi už žmonių, kurie savo automobilius kad nebūtų vėluojama dėl ekskursijų autobusai nes jie keliauja į kovos laikrodžio rodyklės kryptimi. Maršruto taip pat nuotykius kaip vandens sportas, dviračių sportas, vaikščiojimas, golfo ir ekskursijos per keliaujant automobiliu. Toliau visada pack jūsų važiavimo su daug jūros gėrybių įsisavinti Airija iš esmės visiškai.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
International Hotel, Kenmare Street, Killarney, Kerry
International Hotel, Kenmare Street, Killarney, Kerry
» Tralee (15,5 km)
John Joe Sheehy Road, Kerry, Tralee, V92 R583, Kerry, M