Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Marina De Albufeira, Albufeira, 8200-394 (Portugalija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Albufeira

Ar jūsų namuose savo pilį? Yra savo pilį prie jūros? Na, jei ne, jūs esate daugiausia pasveikino Albufeira, Portugalija - pilis prie jūros. Senovės romėnų, maurų ir galiausiai krikščionių žvejų kaimelyje yra dabar tradicinių turizmo paskirties vietą. Albufeira yra įsikūręs Algarvės regiono pietinėje pakrantėje centras kuris pats yra piečiausia regiono, kontinento ir Europos vakarinėje Patarimas. Į Atlanto vandenyną yra žaisti su šis idiliškas regione apie 150 km.

Artimiausias oro uostas yra Faro tarptautinis, apie 26 km kelio palei pakrantę. Automobilių nuoma ar pervedimai yra po ranka nuo per metus yra apie 5 milijonus turistų naudojasi šiltas oras Albufeiroje. Būtinai turėti asmens dokumentą su nuotrauka ir vairavimo licencija ir esate gera eiti. Jei važiuojate iš Ispanijos, jūs neturite jaudintis dėl sieną. ES yra ne daugiau pasienio kontrolę. Vienintelis dalykas, kad jūs turite prisiminti, yra informuoti jūsų nuomos kompanija apie savo kelionės planus. Gali būti papildomi mokesčiai už automobilio į kitą šalį. Pagrindiniai automobilio nuomos bendrovλs biurψ Faro oro uosto terminalas - Avis, Hertz, Europcar pavadinimas kelias. Ir Jei keliaujate iš JAV tik pranešama, kad Europos kompaktinių/ekonomikos automobilis yra visiškai skiriasi nuo Amerikos vieną. Taip pat nepamirškite įsigyti draudimo tiesiog turi būti apie saugų pusėje. Šiek tiek papildomų apsaugos niekada skauda. Jei jūs neturite vairuotojo pažymėjimas arba jūs tiesiog norite mėgautis važiavimo ten yra daug taksi. Arba jei norite kelionės stiliaus jūs galite turėti galimybę išsinuomoti privatų automobilį su vairuotoju.

Albufeiros, gyvenimas yra geras ir lengvas. Plotas yra padalintas į dvi pagrindinės lankytinos vietos. Vienas yra "Ruožas" – naktinis gyvenimas gerbėjai turės sprogimo. Barai, diskotekos, karaokė studijas ir išgalvotas kavinėse siūlome daug įvairių galimybių gauti Linksmų ir gauti naujų draugų. Per dieną jūs galite pasinerti į "Senamiesčio". Maurų architektūros entwined su romėnų vestiges ir krikščionių stilius pasiūlyti neįvykdyti vista. O vairuoti reikia žinoti "tik pėstiesiems" srityse. Jei tiesiog norite mėgautis Didžiosios klimato galite pasinaudoti spalvingas paplūdimių, prieplaukos (privačių turai yra) arba galite naudoti vieną iš kelių golfo aikštynų.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» West (7,0 km)
Rua Do Castelo, Torre Velha, 8200 385
» Vilamoura (9,6 km)
Delta Marina,lj.1, Vilamoura, 8125 448
» Quarteira (11,0 km)
Av. Infante Sagres 171, Cv Esq., 8125 157, Quarteira, 8125 157
» Armacao De Pera (14,4 km)
Alporchinhos, Armacao De Pera, 8400 450
» Almancil (18,5 km)
» Carvoeiro (22,1 km)
Edificio Leme 40, Praia Do Carvoeiro, 8400 508
» Faro Oro Uostas (23,9 km)
Apt.2024, Faro, 8005 999
» Faro Montenegro (24,1 km)
Estrada Do Aeroporto, Faro, 8000 124
» Faro Miesto Centras (26,9 km)
Av.da Republica,2, Faro, 8000 079
» Praia Da Rocha (28,4 km)
Residencias Portas Da Rocha, Lote 10 Loja H, Praia Da Rocha, 8500 804