Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Aeroporto Da Horta - Castelo Branco, Faial, 9900-321 (Portugalija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Horta Oro Uostas

Uždengti Horta oro uosto ir kelionės sezone bus tos pačios anymore. Po to, kai jūs einate per įvairių kelionių pasiūlymai internete, jūs manote, kad pasiekti Portugalijos paskirties vieta bus įrodyti, kad būtų labiausiai naudinga jums apie bendrą. Žmonės, kurie planuoja nuotaikinga kelionė į Azorų Archipelago yra susijusi su patirties kai staiga siurprizas tikrai. Tačiau, jums reikia planuoti savo kelionę anksti siekiant suprasti visas šias išmokas, kad bus palikti kai kurių įsimintinų akimirkų jums už.

Horta oro uosto atneša jums priežiūros nuomos pasiūlymai, kurie yra pririšti su prieinamumo ir kokybės baldai jums su visų tų funkcijų, kurios jūs nekantriai laukiame. Paėmimą geriausių tarp jų tour specialios lankomas vietas, pavyzdžiui Horta Bay kartu su savo draugais ir šeima bus tikrai pareikšti gyvybiškai svarbus pakeitimas tvarkaraštyje kitaip paprastų turą. Jūs galite pack dar daugiau siurprizų tokių kaip šis, jei jums susikoncentruoti ant įdomių kelionių iš automobilių nuoma dedicatedly. Kelionės jachtų savo mėgstamų vietų mieste prasidės teisę nuo to momento jūs pasieksite savo tikslą nuo Horta oro uosto. Jūs galite patirti akimirkų gyvenime apsilankę šių geriausiose vietose, kurios yra pririšti su gamtos grožiu. Specialias nuolaidas taip pat siūlomi ant pasirinktai lankytinų vietų, kad jūs galite turėti prisiminimus apie visą gyvenimą tikrai. Aplankyti kartu su savo arti aides ar šeimos narių bus dar smagiau per automobilių nuoma.

Jūsų kelionė į Horta nuves jus į istorinius Nuotykiai taip pat vieną kartą apsilankyti Horta Regional Museum. Taikikliai kai retas artefaktus, yra kažkas, kad jūs galėsite patirti tikrai. Atsižvelgiant jus į visas šias vietas tiesiogiai iš Horta oro uosto bus apmokyti chaffers, automobilių nuoma. Jei dėl biudžeto, tada galite pasirinkti klasę pagal tikslius reikalavimus, jūs turite. Planuoti savo buvimo turite pageidavimų.

Tai yra bendro turistų liudytojas unikalus atrakcionų, tokių kaip Monte Escuro ir Monte de Guia, du garsus ugnikalnių spurgai kviečia didžiausias turistų dėmesio visame pasaulyje. Dabar, jums niekada nereikės praleisti dėl patrauklių kelionių spręsti nes jums bus pateikta informacija apie atitinkamus sandorius internetu kaip tik jums užsisakyti už paslaugas. Ko gero, yra net keletas kitų pasiūlymų ir pasiūlymai Horta uostą, kad galėtų būti laikoma pagal naujausius reikalavimus jūs turite.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
Lajes Int Airport, Praia Da Vitoria, 9560 251
» Azores Horta (7,4 km)
Rua Angustias Nº 70 R/c, Horta, 9900 039
» Horta City (8,2 km)
Rua Angustias Nº 70 R/c, Horta, Faial, 9900 039
Terminal Maritimo Da Horta, Marine Terminal, Horta, 9900 114
Cais Da Madalena S/n, Madalena, Pico, 9950 305
» Pico Oro Uostas (24,3 km)
Aeroporto Do Pico, Pico, 9950 011
» Sao Jorge (47,6 km)
Velas, Sao Jorge, 9800 527
» Vila Das Velas (47,8 km)
Largo Dr. Joao Pereira 21, Velas De São Jorge, 9800 527
Aerporto De São Jorge, Velas De São Jorge, 9800 308
» Sao Jorge Island (52,2 km)
Largo Dr Joao Pereira 21, Velas De Sao Jorge, 9800527