Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Porto, 4000-268 (Portugalija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Porto Miesto Centras

Portugalija turi ilgas meilės romanas su jūra ir Porto miesto netampa išimtimi. Antras pagal dydį miestas šalyje, jis turi daug kurortų jos pakrantėse. Espinho paplūdimio arba žuvų miesto Povoa de Varzim yra tik keletas vietų, kuriose verta touring. Patiekiama su oro uosto, automobilių nuoma iš oro uosto galima nuvykti į daugelį savo kurortų ir jums aplankyti daug turizmo attrations.

Siuvėjo 's house

Jei ne praleidžia laiko į paplūdimį maudytis ar saulės vonios, Porto buvo daug kitų dominančią vietą. Siuvėjo 's namas yra vėsioje vietoje apsilankyti. Jis siūlo labai nuostabiu panoraminiu vaizdu į miestą. Uosto namas įsikūręs kalvos viršuje. Jūs turite galimybę paragauti kai kurių gražus vyno arba mėgautis puikius virtuvės patiekalus. Aplankyti šią vietą yra puikus išsinuomoti automobilį. Turintys partnerį ar touring su draugais ar šeima tampa daug įdomesnis.

Atraskite Gires

Natūralaus grožio kraštovaizdis suteikia jums puiki priežastis aplankyti Gires. Jums bus maloniai nustebinti ir paliko kvėpavimas imtis, kad būtų gražus vaizdinga panorama. Tik su automobiliu gali turėti tokią puikią galimybę kaip Gires yra keletą minučių automobiliu nuo Porto. Nėra ramybės jausmas. Į marias su savo krioklys yra ideali paplaukioti. Automobilių nuoma atostogų padeda jums pamatyti daug vietų, kurios kitaip būtų yra praleistų. Gires yra tik viena iš šių gamtos stebuklas aplankyti. Grožio, yra stebinantis ir daugelis rasti prieglobstį šioje vietoje praleisti nuostabių akimirkų.

Zona Ribeirinha

Jūsų atostogų bus visiškai be šiek tiek pramogų. Zona Ribeirinha yra puiki vieta mėgautis nice valgio. Portugalijos vyno eina puikiai su bet delikatesas. Naktinis gyvenimas yra labai energingas, turintys automobilių nuoma jūsų atostogų gali duoti jums ramybę, kai jis ateina į transporto. Porto, Portugalija antras pagal dydį miestas yra verta aplankyti. Ji yra puikus turizmo paskirties išlaidų užsitarnautas atostogas. Automobilių nuoma Porto, Portugalija yra geriausias būdas touring ir atsižvelgdama Pramogos Lankytinos vietos. Portugalija yra daug lankomų vietų ir puikus kurortai, pasilinksminimus ir pramogas. Jūs tikrai galės mėgautis savo atostogas, kai jūs galite judėti ne palengvinančios gražaus automobilio ir grožėtis viską, kad miestas turi ką pasiūlyti.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
Rua Da Estacao, Porto, 4300 173
» Porto Ave Boavista (2,4 km)
Rua 5 De Outubro 378 382, Porto, 4100 172
» Maia (10,5 km)
Moreira, Maia, 4470 628
» Porto Oro Uostas (10,9 km)
Francisco Sa Carneiro, Maia, 4470 827
» Paredes (22,0 km)
Rua Central De Mouriz 464, Paredes, 4580 590
» Pacos De Ferreira (23,8 km)
Ed.paco Antigo,lj.4, Pacos De Ferreira, 4590 505
» Penafiel (24,6 km)
Loja Roadline Rans, Roadline. Lda, Penafiel, 4560 755
» V N Famalicao (27,5 km)
Calendario, Vila Nova Famalicao, 4760 104
» Magikland (27,9 km)
Lugar Do 33 (junto Ao Estadio),lj.f, Penafiel, 4560 501
» Penafiel North (29,0 km)
Lugar Do 33 (junto Ao Estadio),lj.f, Penafiel, 4560 501