Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Arcozelo, Barcelos, 4750-144 (Portugalija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Barcelos

Barcelos yra gerai žinomas miestas Portugalijoje. Iš pradžių romėnų gyvenvietė, jį pratęsti ir pasuko į pirmą kunigaikščio Bragança sėdynės XV amžiuje. Karališkosios rezidencijos Bragança kunigaikščių buvo nugriautas iš drebulį, 1755 ir šiuo metu yra išorinės vaizdinės reklamos centras.

Miesto pripažintas vaizdas yra vištienos, portugališkai vadinamos "Barcelos Gaidys". Barcelos Gaidys Legenda pasakoja apie istorija, miręs vištienos nepaaiškinama užtarimo įrodydamas grynumas yra žmogus, kuris buvo nesąžiningai kaltinamas ir nuteistas mirties bausme. Ši legenda eina, kad turtingas žmogus išdėstyti labai rinkti. Taške, kai rinkimas buvo per, turtingas žmogus pripažino kad jo sterlingų peiliai buvo pavogtas iš lankytojas. Jis pasmerkė keliautojas ir leiskite jam eiti į teismą. Jis ginčijo savo blamelessness; Tačiau teisėjas nesutiko jam. Teisėjas buvo ketinama vartoti virta vištienos kai Internet explorer pasakė: "Apie iπjungti galimybζ kad esu sąžiningas, tai vištiena bus Varna tris kartus." Kai keliautojas buvo gonna būti Auka Linčo teismas, vištienos Gaidys. Teisėjas atleidžiamas keliautojas. Istorija uždaro porą metų po to, kai pradininkas sugrįžo ir padaryta statula per proga.

Yra daug įvairių pasivaikščiojimo, apie 3 - 4 valandų laikotarpį apimantis teritorijoje, atsižvelgti į vėjo malūnai, miestelių, upelių ir miškai. Paprašyti lankytojų duomenis įstaigai apie Percursos de Pequena Rota trumpas pasivaikščiojimo arba mokėti specialų proto ženklai ir spalvos žinoma žymekliai. Turėkite omenyje, kad daug vandens su jumis. Žmonės, kurie nenori pėsčiomis SGD atstumai gali išsinuomoti automobilį.

Barcelos buvo roused daug asortimentų keramikos ir molio per metus, iš keramikos puodai patikima akių browed moterims. Mes bandė aplankyti keramikos sandėlį, Museu de Olaria, tačiau pastatas buvo uždarytas dėl perprojektavimas. Laimei, atostogautojas duomenų inspekcija turėjo nuostabų eksponuoti keramikos lėlių šou, atspindi stilių ir netoliese visuomenėje. Sandėlį galima atidaryti dar kartą apsilankius tačiau pirmiausia patikrinkite. Be galo juokingas, Turbulencija ir turtinga spalvų ir gyvybės, savaitę vitrina Barcelos atkreipia asmenims nuo Minjo lokalės įsigyti ir pasiūlyti visų dalykų būdą. Jums atrasti kuklus apranga ir avalynė, naujų lapinės maisto produktų, krūvos keramikos gamybos, Abażury, virtuvės reikmenys, įprastines priemones ir auginti tiekia ir be dovanos ir kruopščiai dirbti. Barcelos rinkoje pradėjo gyvenimą kaip metų proga – XV a. ir išlieka gyvybiškai svarbi kaimynystės ekonomikai ir visuomenei.

Rekomenduojama, kad savo vairuotojo pažymėjimą su jumis norint išsinuomoti automobilį. Automobilių nuomos kompanijų remti turistų ir puikų aptarnavimą. Žmonės, kurie nori išsinuomoti automobilį nereikia jaudintis dėl nieko, nes jie suteikia visiškai seifo paslaugas savo klientams.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Braga (16,2 km)
37, Braga, 4700 371
» V N Famalicao (17,2 km)
Calendario, Vila Nova Famalicao, 4760 104
» Guimaraes (26,0 km)
Rua Capitao Salgueiro Maia 121, Guimaraes, 4835 604
» Guimaraes (29,4 km)
Guimaraes, 4800 073
» Maia (31,5 km)
Moreira, Maia, 4470 628
» Porto Oro Uostas (32,8 km)
Francisco Sa Carneiro, Maia, 4470 827
» Pacos De Ferreira (34,9 km)
Ed.paco Antigo,lj.4, Pacos De Ferreira, 4590 505
» Porto Ave Boavista (41,2 km)
Rua 5 De Outubro 378 382, Porto, 4100 172
Porto, 4000 268
Rua Da Estacao, Porto, 4300 173