Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Largo Da Lapa, 25, Agencia Viagens Avic, Arcos De Valdevez, 4970-434 (Portugalija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Arcos De Valdevez

Arcos de Valdevez yra savivaldybė Portugalijoje. Tai didžiausio vaisiaus, administruoja Viana rajone do Castelo. Ši vieta yra tiesa paveldo seniausių bendrovių pasaulyje. Žmogus čia apsigyveno turas apie penkis tūkstančius metų. Ši vieta buvo archeologai, taip pat traukos centras. Yra daug senovės akmenų su senovės kūriniai ir paveikslai. Dauguma jų yra daroma uolienos gabalai. Siūlome jums išsinuomoti automobilį, kad jūs galite aplankyti visas vietas atsipalaidavęs nuotaika.

Castros plitimą ypač Azere ir Alvora srityje yra pagrindinė priežastis dėl turistų atrakcija. Viduramžių laikotarpiu, buvo atsisakyta daug istorinių vietų. Dokumentų dešimtą ir vienuoliktą a. įrodyti, kad Arcos De Valdeves buvo karinė infrastruktūra centre. Šioje vietovėje taip pat tarnavo kaip socialinio centro. Yra tiltas, kad yra pastatytas grynas romėnų stiliaus datas atgal į XII a.. Šis tiltas yra gražus svetainę, aplankyti tiems, kurie nori turėti iš to laikmečio gyvas žvilgsnis.

Santa Cruz pilis yra vienas iš senovės paveldo Arcos De Valdeves centrus. Istorikai mano, kad ši pilis yra tikrasis kaimas buvo namuose vienas labiausiai senovės žmonių gentis svetainėje. Ši pilis buvo pastatyta siekiant apsaugoti gyventojus nuo įsibrovėlių. Srityje, kurios yra įtrauktos į šiuo Arcos de Valdeves buvo tada valdė ir kontroliavo pilis, iki XIII a. AD. Kaimas turėjo Metro - Polis, kuris buvo nustatytas kaip malonu kaime per XVI a. AD. Kaime buvo svarbus prekybos ir kariniams tikslams, ir Štai kodėl karalius Manuelis turėjo didelės dėl šios vietos.

Su laiku pravažiavimas, Arcos Valdeves laikomi ant apimantis daugiau geografinėje vietovėje. Jos administracinės institucijos išsiplėtė daug ir jie apima Sojao, gavieira ir Ermelo srityse.

Yra keletas vietų pasaulyje, kad nesugebėjo išsaugoti jų senovės kultūros idëjos tikrovę, era, kad egzistavo prieš tūkstančius metų. Žmonės, kurie domisi istorinių vietų ir meilė paveldo turi apsilankyti savo vietą. Rekomenduojama išsinuomoti automobilį keliauti lengvai. Ten yra daug pasitikėjo ir palaikė išsinuomoti automobilių kompanijų iš kur galite išsinuomoti automobilį be daug sudėtingų formalumų.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Moncao (26,2 km)
Rua Eng, Duarte Pacheco, Avic Travel Agency, Moncao, 4950 454
» Braga (33,1 km)
37, Braga, 4700 371
» Viana Do Castelo (38,1 km)
Viana Do Castelo, 4900 347
» Barcelos (39,1 km)
Arcozelo, Barcelos, 4750 144
» Guimaraes (45,9 km)
Rua Capitao Salgueiro Maia 121, Guimaraes, 4835 604
» Esposende (46,1 km)
Rua 1 Dezembro, 7, Agencia Viagens Avic, Esposende, 4740 226
» Vigo Oro Uostas (46,6 km)
Avda. Del Aeropuerto S/n, Vigo, 36318
» Guimaraes (46,6 km)
Guimaraes, 4800 073
Camino De Pi eiro Manso 13, Vigo, 36318
» Vigo (50,5 km)
A 50 Mts De Estacion Renfe guixar, Rua Garcia Barbon 17 19, Vigo, 36201