Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Hall.need Flight Number/phone Numb, Meet & Greet Station, Santorini Fira, 84700 (Graikija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Santorini Oro Uostas

Santorinio Sala yra didžiausia Graikijos salų kažkur į Egėjo jūros. Tai maždaug 200 kilometrų Pietryčių iš Graikijos emyninėje dalyje. Tai yra ugnikalnių salų, padaryti jį vienu iš populiariausių turistinių vietų Graikijoje. Tai nuostabų kraštovaizdį, kas turi būti raundo sala. Centras saloje sudužo formavimo bedugnę per ugnikalnio išsiveržimas, kad atsitiko 1600 BC. Šiandien, salos atsiveria įspūdingi ugnikalnio Kalderos.

Keletą populiarių svetainių aplankyti

Bus jums puikus vaizdas į gražus kaimų pagaminti iš baltos kalkės išplauti namai. Peizažai iš kitos pusės salą ar gražių vynuogynų. Tai yra keista paplūdimių smėlio ugnikalnių ir ateina su retos spalvos. Yra daug viešbučių, restoranų ir klubų. Labiausiai turistai plūsta Fira dėl savo nuostabų naktinį gyvenimą ir mažo biudžeto parduotuvėse. Oia yra classier. Jūs taip pat galite patirti nuostabų Kaldera. Unikalumą, salos siūlo keliautojams vasaros metu. Senovės Akrotiri yra būtina pamatyti. Jis yra netoli Pietų Kyšulio Salos galiuko. Jūs pastebėsite, kad miesto parodė Išplėstinė architektūra bet buvo užšaldyti laiku dėl išsiveržimas, kad atsitiko prieš tūkstantį metų. Jūs taip pat norite pamatyti įdomius griuvėsius senovės Tiros įsikūręs ant didelio uolėto žinomas kaip Mesa Vouna. Galite liudytojas įspūdingas vaizdas į pajūrį.

Kaip pereiti į Santorini

Kaip pereiti į tą vietą reikės imtis skrydis iš Atėnų į Santorini. Jis paprastai nuves jus maždaug 45 minučių ten priklausomai nuo klimato sąlygų. Atvejais atsitikti, kai skrydį nusileidžia kitoje salos prieš jums pasiekti savo tikslą. Taip pat galite keliauti į salą iš kur jūs turite plaukti į uostą, Rafina arba Pireaus keltais. Po pasiekti uosto, tada galite nusipirkti bilietus iš daug kelionių agentūrų, esančių ten.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
Monolithos Area, Santorini, 84700
» Santorini (2,3 km)
Firon airport Str, Mirmigkia, Messarias, Santorini, 84700
» Santorini Fira (4,7 km)
Fira Town, 25th Martiou Street, Santorini, 84700
» Santorini Uostas (4,8 km)
Santorini Athinios Port, Santorini, 84700
Maganari, Ios, 84001
» Ios Mylopotas (38,7 km)
Ios Port And Mylopota Area, Ios
» Ios Port (40,3 km)
Ios Port, Meet And Greet, Ios
Karavostasi Port, Folengandros, 84011
» Folegandros (55,8 km)