Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Santorini Athinios Port, Santorini, 84700 (Graikija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Santorini Uostas

Tai ne per drąsu teigti, kad mažai vietų Visata gali būti lyginamas su Santorini, Graikija. Tai sala, kuri turi daug gražių dalykų parodyti. Jei planuojate atostogas Graikijoje, tai vienas ir lankytinas vietas. Negalima pamiršti taip greitai prisiminimus. Į Santorini yra sala, kuri supa jūros. Galbūt matote šį puikus salos vaizdus puslapių skaičius; Žinoma, jūs tik matote šešėlis, be realybė. Jūs negalite aplankyti Santorinin salą nesikreipdamas į jūrą.

Galite pradėti savo kelionę į Santorinin nuo Santorinin uosto. Uostas yra gerai struktūrizuotos tarptautinio standarto. Tai yra todėl, kad daug lankytojų ir turistų paprastai Aplankykite Santorinio salą malonumą, įdomus ir linksmai. Per ir aplink uostą, yra viešbučiai ir restoranai kiekviename kampe matyti. Tai yra dėl didelio ateina į uostą kasdien.

Komercinės veiklos daug eiti į uostą. Tikimasi dėl didelio prekių, kurios yra iškraunamos į Santorini uostą. Pirkliai daug ateina iš įvairių pasaulio prekybos į Santorinin uostą. Tai padarė žmonės galėtų pradėti nuorodą į uostą kaip Graikijos Venecija. Tai puiki vieta padaryti savo pirkinių.

Santorinin uosto turi daug kitų pramogų vietų. Žmonės gali būti vertinamas šurmuliuoja ir atsižvelgiant nuotraukų przystawkę strzałów į uostą. Nors tai vyksta, pirkliai daug daro savo pinigus. Yra daug verslo galimybių į uostą. Įdomus ir malonumas turistų, įdomus prašytojams, ir turistų yra pelnas, pirklių. Dėl šios priežasties, Santorini ekonomikos gavo daug padidinti.

Automobilių nuoma yra labai pigūs Santorini uoste; yra automobilių nuoma, kad yra pasiruošę samdyti. Šie automobiliai gali naudoti jūsų daug ekskursijos Santorini port – apylinkėje. Uosto yra toks platus ir didelis tampa nebeįmanoma baigti ekskursijos per kelias dienas. Jei jūs tikrai norite mėgautis apylinkių ir kitų miestų ir miestelių, kurie turi saitų į Santorini uostą, išsinuomoti automobilį yra geriausias variantas jums. Yra kitų gražių vietų, kad yra gerai, kad Štai už nuostabų pobūdį Santorini uosto ir komercinės veiklos, kad eiti į uostą.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Santorini (2,5 km)
Firon airport Str, Mirmigkia, Messarias, Santorini, 84700
» Santorini Fira (3,6 km)
Fira Town, 25th Martiou Street, Santorini, 84700
Hall.need Flight Number/phone Numb, Meet & Greet Station, Santorini Fira, 84700
Monolithos Area, Santorini, 84700
Maganari, Ios, 84001
» Ios Mylopotas (38,7 km)
Ios Port And Mylopota Area, Ios
» Ios Port (40,1 km)
Ios Port, Meet And Greet, Ios
Karavostasi Port, Folengandros, 84011
» Folegandros (52,7 km)