Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Ethnarchou Makariou Parali, Skiathos, 37002 (Graikija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Skiathos Uostas

Skiathos uosto įsikūręs Graikijoje, ir yra pasiekiamas iš oro, kad yra per tarptautinius ir nacionalinius skrydžių. priklausomai nuo to, kur esate, jūs taip pat galite naudoti keltu gauti čia. Aplink yra žinomas dėl didelio saulės įrašus ir nuostabių paplūdimių. Jūros rajone veikia kaip gamtos parkas. Tai taip pat namo didelis kolonijos Viduržemio jūros regione. Skiathos uosto yra naudojama labai daug turistų. Jei norite keliauti su lankstumo ir patogumo, jums reikia išsinuomoti automobilį į uostą.

Kaip jūs užsisakyti automobilį išsinuomoti Skiathos uoste, jums reikia atkreipti dėmesį, kad didžiąją automobilių nuoma paprastai turi rankiniu būdu. Todėl jūs turite perskaityti smulkiu šriftu tinkamai, kad jums ne teikia automobilį su mechanine pavarų dėže kai ko jums reikia yra automobilį su automatine pavarų dėže. Tačiau, Nuomojame viena su automatine pavarų dėže yra labai brangus palyginti su ta, su mechanine pavarų dėže. Jei yra naudojami Vairuojant automobilį su mechanine pavarų dėže, reikia padaryti šiek tiek praktikos, kad esate tobulas kelyje, kai naudojant automobilį.

Galbūt jūs automobilių nuomos kompanija Skiathos uoste kredito mylių dažnų skrydžių programos kaip naudojate automobilių nuoma. Jums reikia paklausti apie šią paslaugą iš anksto yra kai nuomos kompanijų, kad imti mokestį už tai.

Automobilių nuomos kompanija gali pasiūlyti jums galimybę pereiti prie didesnių transporto priemonės, ir, kartais, tai nemokamai. Tai dažniausiai atsitinka, kai kategoriją, kuri jūs padarėte rezervavimo patiria didelę paklausą. Spręsti yra patraukli, ypač kai ji yra nemokama, bet jei tikrai nereikia didesnio automobilio, jums reikia išvengti pasiūlymas. Naudojant mažesnį automobilį privalumas yra tai, kad jis sunaudoja mažiau degalų. Tai reiškia, kad jis yra pigesnis.

Daugelis automobilių nuomos kompanijų Skiathos uoste turi pikapas stotys, kurios kitose srityse. Pasirinkus uosto kaip jūsų pikapas stotis, tai brangiau, nes jūs turite mokėti mokestį ir mokesčius už tai. Kai pasirenkate pikapas taškas, kuris yra kitoje srityje, sutaupysite iki 10 %. Tai reiškia, kad mokestį, mokate lemia į paėmimo vietą, kad jums pasirinkti.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Skiathos Paralia (0,4 km)
Paralia Skiathou, Skiathos
» Skiathos (1,4 km)
Skiathos, 37002
At The Airport/arrivals Hall, Flight Number Mandatory, Skiathos, 37002
» Skopelos (20,3 km)
Skopelos Beach Area, Skopelos
» Skopelos Paralia (20,9 km)
Skopelos, 37003
Paralia Alonissou, Alonissos, 37033
Port Patitiri, Alonissos
» Alonnisos (34,9 km)
Alonissos Main Str., Alonissos Beach Area
» Volos Port (51,7 km)
Port Of Volos, Customs Square "building K27", Volos, 38334
Antonopoulou 5, Volos, 38221