Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Arrivals Hall With Their Flight Det, Meet & Greet Station - Flight Number Mandatory, Preveza, 48100 (Graikija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Preveza Oro Uostas

Preveza įsikūręs į šiaurės vakarus nuo Graikija ir yra Preveza provincijos. Į miesto datuojamas tūkstančius metų, kada į Cassopeans gyvena rajone. Miestas ir regionas buvo nuostabi istorija su tiek daug įdomių renginių anksčiau per. Šiandien, kaip daugelis kitų pakrantės miestų Graikija, Preveza taip pat gerai žinomas dėl savo Pasakų turizmo.

Aktio National airport yra oro uostas, kuriame tiekiami Lefkada ir Preveza, Graikija. Taip pat žinomas kaip Preveza oro uosto, tai yra 4 km nuo Preveza ir už 17 km nuo Lefkada miesto. Rasite devynias registratūrų užtikrinti, kad jums negalima laukti ilgai ne registracijos vietose oro uoste. Taip pat yra pagrįstas duty free shop oro uoste ir keletas savitarnos restoranų yra šalia – ieškokite suteikti jums greitai užkąsti, kai jums reikia. Žmonių iš užsienio, jums reikia sužinoti apie užsakomųjų skrydžių rudens ir vasaros sezonu iki Aktio. Yra tam tikrų vidaus skrydžiai, skrendančių į ir iš Atėnų per žiemą per.

Nuo Aktio oro uosto jums keletą galimybių požiūriu pasiekti pagrindines miesto transportu. Tarp galimų parinkčių, galite imtis autobusu ar automobilių nuoma Parga ar Lefkada. Galite imtis kelionę visą plotą apsistoję Preveza ir aplankyti savo daug įlankos ir paplūdimiai, kaimų ir istorinės akimirkos. Nėra jokių kitų jausmas kaip ir mėgautis vietos lankytinų vietų per patogumui savo autonuoma su oro kondicionieriais. Jūs galite pasirinkti šeimos išsinuomoti automobilį; tiek automatiškai, tiek rankiniu būdu, žmonės su ribotu biudžetu galite ieškoti mažesnių ekonomikos automobilį taip pat. Per automobilį išsinuomoti galite ištirti realus lobiai miesto ir įsimintinas atostogas.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Aktion Airport (0,8 km)
Aktion National Airport, Airport Desk At Arrivals Hall, Preveza, 48100
» Preveza (4,2 km)
2 Spiliadou Street, Preveza, 48100
» Agrinion (4,8 km)
Town, 10 F. Panagou Str, Lefkada, 31100
16,panagou Street, Lefkada
Meet Amd Greet, Lefkada, 31100
Agios Nikitas Main Rd., Lefkada, 31 100
» Lefkas Nydri (24,3 km)
5 minute Walk From Port, 5min Walking Distance From Port, Nidri, 31100
» Lefkada Nydri (24,5 km)
69 Lefkados Nydri Avenue,lefkada, Lefkada
» Preveza (26,6 km)
2 Spiliadou Str. Preveza, Preveza