Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Old Port, Mykonos Island, 84600 (Graikija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Mykonos Mykonos Port

Mykonos uostą ir sala yra "picture perfect" ir puikiai tinka keliaujant aplink su pagalba iš gido. Paimkite savo laiko ten neskuba; vaikščioti aplink, tyrinėti gatves, apsilankykite kai parduotuvėse ir atvirukas nuotraukos kelias. Įsitikinkite, kad praeiti vėjo malūnai ir pažvelgsime pelikanas puikiai žinomas kaip Pétros. Mėgautis kai specialus kavos ar gėrimais ir pietūs viename iš paplūdimių ir valtys ne uosto restoranų. Tai pėsčiųjų draugiškas srityje. Į takai yra plokščia, išskyrus keletą pakopų, įėjimo į pastatus ir yra pagaminti iš marmuro. Jūs negausite pavargę kaip pėsčiųjų atstumai yra trumpas. Gatvėse yra tinka pėsčiųjų bet nedaugelis yra nuoma automobilių ir motorolerių.

Ši sala yra gana švarus. Tik dažų spalva visą gerai i laikytas pastatų saloje yra baltos spalvos su kai apdailos dažais ant kai kurių pastatų ir kelių raudonas arba mėlynas stogai. Akiniai nuo saulės yra būtinybė dėl skaisčiai baltas ir skaidrus mėlynas dangus. Taip pat rekomenduojama skrybėlę.

Mykonos uostą yra sala su galimybę patirti nepamirštamų akimirkų atliktų dievų visus savo tautą, nė vienas žmogus gali sukurti kažką tai unikalus. Mėgaukitės saulės, jūros, dangus, svetingumas, įdomus, žavesio ir harmonija. Tai visiškai krištolo tyrumo ir auksinių paplūdimių. Balta spalvos akmenys, išsibarsčiusios kalnai ir gamtos elementai yra stiprios ir ryškios, pagrind, užpildant jums naujų pojūčių ypač, kai jūs žinote, jūs galite turėti papildoma nauda išsinuomoti automobilį galite atsiimti.

Mykonos uostą ir salos, jūs manote ir vaikščioti kaip esate susipažinęs su visiems. Jei jūs bangų, jie visada banga atgal. Viskas yra pažįstamas, paprastas ir paslaugus. Atmosfera yra šilta ir atsipalaiduoti. Svetingumas ir hugs yra keletas dalykų, jums imtis ir nešiotis su savimi amžinai. Pasimesti kai alėja yra įspūdingi jausmas. Mūsų walk baigiasi išėjimo prie jūros kranto su vaizdu į kai kurių valtys ir stiklo, skanus ouzo. Patirti viską, ką nori, kiek nori. Viskas yra arti; jums tereikia išsirinkti. Net tie, kurie yra teisingas atstumu gali būti lengvai pasiekti automobilių nuoma. Jums tiesiog reikia pasirinkti apsilankyti Mykonos uostą.

Įsitikinkite, kad vaikščioti likvidavimo siauras gatves uosto išeinant iš vėjo malūnai. Rasite patrauklią parduotuvės ir pastatų parduodant platų asortimentą produktų su įspūdinga grafika, juvelyriniai dirbiniai, atvirukai ir mar kinėliai. Taip pat yra keletas bažnyčių. Ką jūs atrasite yra paslaptis. Tai yra puiki vieta tyrinėti, smagiai ir fotografuoti. Pasimesti yra ne problema, jei tai atsitiks, tik žiedo iki viena iš salų nuoma automobilių nuomos kompanijų. Jei jums reikia pagalbos, kas nors jus nukreipti į uostą, be tu niekada toli nuo uosto.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
Mykonos, Next To The Airport, Omvrodektis, 84600
» Mykonos Oro Uostas (2,1 km)
Mykonos Airport, Mykonos, 84600
» Tinos (20,5 km)
Mitropolitou Chalkidos Nikolaou, Tinos, 84200
» Syros Oro Uostas (33,6 km)
Syros National Airport, Meet And Greet, Syros, 84100
» Syros Port (34,1 km)
Akti Papagou 50, Syros Port, Syros, 84100
» Syros Talanta (35,5 km)
Syros, 84100, Ermoupoli
» Naxos (37,5 km)
Platia Protodikiou, Naxos, 84300
» Naxos Port (37,8 km)
Chora Naxou Main Port, Naxos, 84300
» Naxos Oro Uostas (40,8 km)
Naxos National Airport, Kotis Area / Michelis Cars, Naxos, 84300
» Naxos Ag Prokopios (41,5 km)