Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Flight Number Mandatory, Kavala, 65403 (Graikija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Kavala Oro Uostas

Kavala yra įsikūręs Graikijoje ir ji tarnauja daug žmonių, įskaitant ir užsienio turistų. Oro uosto yra dažniausiai yra daugiau naudojamas vasarą. Šis oro uostas yra tik vienas terminalas. Yra daug bendrovių, kurios siūlo automobilių nuomos paslaugas į didelį skaičių žmonių, kurie naudojasi oro uosto. Šis oro uostas yra taip pat žinomas kaip KVA, ir kai kurie žmonės ją vadina KAV, todėl paini kitiems.

Išsinuomoti automobilį privalumas yra tai, kad ji suteikia lankstumo ir laisvę, kad jums reikia keliaujant. Kai jums į šį oro uostą ir norite judėti į klausimą, kuris yra labiau įmanomas, išsinuomoti automobilį yra geriausias variantas. Siekiant išvengti bet kokios komplikacijos, jums reikia nustatyti daug. Jums taip pat reikia nustatyti draudimo variantų, kad atitiktų jūsų poreikius. Suprasti nuomos sutartį, taupyti pinigus, ir išvengti problemų su nuomos kompanija.

Rekomenduojama, kad jūs padaryti savo rezervacijas prieš jūsų atvykimo Kavala oro uoste. Metu rezervuoti transporto priemonės, kuri jums labiau patinka, reikia nurodyti transporto priemonės tipas, kurie jums reikia, atsižvelgiant į klasės. Automobilį, kad galite pasirinkti natūra, turi būti vienas, kad turite teisę gauti pagal savo vairuotojo pažymėjimą. Jums reikia nustatyti savo poreikius prieš pasirinkdami norimą automobilį. Pavyzdžiui, asmuo, kuris yra keliaujantis vienas gali reikalingas automobilis, kuris skiriasi nuo asmens, kuris turi keliauti su mažais vaikais ar bagažo. Mažiausių modelių yra geriausia, jei esate dėl griežtų biudžeto.

Be dydžio automobilių nuoma, patartina pasirinkti transporto priemonę, kuri yra draugiška aplinkai. Kavala oro uoste, rasite automobilius, kurie yra automatinė pavarų dėžė, ir šis automobiliai yra geriausias ror rezervuoti. Prieš atlikdami užsakymą, išvengti užsakymo tipą automobilį iš svarstymo smulkiu riftu. Nustatyti kompanija, kuri suteiks jums priedai, kad yra svarbu jums.

Su Kavala oro uostas automobilių nuoma, jums reikia terminas, kuris jums bus išsinuomoti automobilį. Jei jums bus ne daugiau kaip vieną savaitę su automobilio, nuomos kompanija, kuri yra pagrindinis yra tinkamas. Nuoma kompanijose šiame oro uoste yra ekonomiškas, nacionalinės, Hertz, įmonė, doleris, biudžeto, Avis ir Alamo. Vietos įmonėms yra geriau, kai jums reikia išsinuomoti automobilį ilgesniam laikotarpiui.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Keramoti Port (9,6 km)
Keramoti Port, Kera,pti
Road Chrisoupolis keramoti, Keramoti, Kavala, 64200
» Thassos Port (16,8 km)
Limenas Thassos, Thassos, 64002
» Thassos Limenas (17,1 km)
Next To Football Field, Thassos, 64004
» Thassos (18,0 km)
18th Oktovriou Str., Limenas Area, Thasos
32 Erythrou Stavrou, Kavala, 65403
» Kavala Port (18,0 km)
32 Erythrou Stavrou, Kavala, 65403
» Lemnos Island (21,3 km)
6 Km National Road Myrinas, Moudrou Lemnos
» Kavala Venizelou (27,9 km)
Kavala, 65302
» Xanthi (32,8 km)
Tasios Travel, Tasios Travel, Xanthi