Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Opposite Arrival Hall, Heraklion (Graikija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Crete Oro Uostas Heraklion

Kreta Herakliono oro uosto, taip pat žinomas kaip Nikos Kazantzakis tarptautinis oro uostas pavadintas garsaus graikų rašytojas ir filosofas Heraklito. Jis įsikūręs miesto graikų Kreta. Tai antra judriausių oro uostas Graikijoje po Atėnų oro uosto, su keleiviais sudaro 4. 9 milijonų per metus. Oro uosto pradėjo 1971, veikia tik vokiečių oro linijų eksploatuojama oro uosto už pirmuosius kelerius metus. Tik tada kitų oro linijų skrydžiais įsikišo į oro uostą. Oro uosto institucijos neleidžia, bet fotografuotas oro uoste.

Oro uosto yra ne per toli nuo aplinkinių pagrindinių miestų. Tai beveik 5kms nuo miesto centro. Tai leidžia lengvai keleiviams turėti ankstyvo atvykimo į jų įvairias vietas, ypač tų, kurios lankosi aplinkiniuose miestuose. Automobilių stovėjimo aikštelė yra Kretos Herakliono oro uosto. Artimiausiu metu automobilių stovėjimo vietų rasite už terminalo pastato o tiems, kurie nori pastatyti savo transporto priemones už ilgą laiką gali daryti ne vieta, kuri yra šiek tiek daugiau toli nuo pagrindiniu terminalu.

Kreta yra didžiausia Graikijos sala ir yra žinomas kaip atostogų paskirties vietas. Kiekvienais metais, Kreta Herakliono oro uosto vykdo reguliarius kovoja daugiau nei 59 oro linijų. Daugelis aviakompanijų veikia graikų maršrutų o kitos pasiekia ne į kitas šalis. Daugiausia vidaus arba trumpo nuotolio kovoja turi kasdien atvykusiųjų planuojama. Priežiūra yra dar vienas klausimas, kuris suteikia oro uosto pranašumą nei kituose oro uostuose. Jos priežiūra kultūra yra antra, nė. Nepaisant to, kad oro uostas yra labai senas, iš tikrųjų vienas seniausių oro uosto Graikijoje, restauruojamas kiekvienais metais, su milijonais būtų pradedami rekonstrukcijos projektas. Šis geros techninės priežiūros kultūrą Kretos Herakliono oro uosto nuolat išlaikė oro uosto tarp lygos naujos ir modernios oro uostų.

Kitas teigiamai apie Kreta Herakliono oro uostas yra įvairių nuoma automobilių agentūrų turimus. Šių automobilių nuoma yra vairavimo ir iš oro uosto. Tai suteikia jiems patogumo jausmą, nes keleivių nereikia rūpintis jų kitą transporto po žengia žemyn iš skrydžio priemonių.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Heraklion Airport (0,2 km)
Airport Car Rental Area, N.alikarnassos 715 00, Heraklion
» Crete Heraklion (1,3 km)
Nea Alikarnassos, Heraklion, 71601
» Heraklion (1,5 km)
Leof. Steliou Kazantzidi & Didous 1, N.alikarnassos 716 01, Heraklion
Heraklion Port, Nearchou Avenue, Meet & Greet In Terminal Building Next To Information Desk, Heraklion
» Crete Chersonissos (17,7 km)
25 Dimokratias Street, Chersonissos, 70014
» Crete Hersonissos (20,0 km)
25 Dimokratias Street, Chersonissos, 70014
» Hersonissos (26,9 km)
Hersonissos
» Sissi (31,3 km)
Kalimera Kriti Hotel, Sissi, Crete, 72400
» Elounde (50,5 km)
Elounda Beach Hotel, Elounda, Crete, 72053
» Crete Plaka (50,5 km)
Domes Of Elounda Autograph Col, Tsifliki Schisma Eloundas, Tsifliki, 72053