Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Avignon, Avignon, 84000 (Prancūzija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Avignon Tgv

Avignon TGV įsikūrusi Prancūzijoje, ir tai iš tikrųjų geležinkelio stoties. Jis buvo suprojektuotas architektūra. Stotis turi kontūrai, kurie yra elegantiškas ir elegantiškas ir jie buvo atidarytas 2001. Figūrą, kurios yra prisiminė yra kad ir valtis, yra panaikinami. Ši greitųjų geležinkelių nuoroda turi interneto svetainę kurią rasite kelionių informacijos. Tačiau yra puslapių, kurie pateikti tik prancūzų kalba.

Kai jūs atvykstate į Avignon TVG, yra įvairių transporto rūšių yra priešais išėjimą. Tačiau, nėra nieko, kad būtų galima palyginti su išsinuomoti automobilį, dėl lankstumo ir laisvę, automobilių nuomos suteikti vartotojams su. Kai kurie iš pagrindinių nuomos bendrovėms, kurios rasite Avignon TVG įtraukti; Hertz, Avis, Sixt, Alamo, nacionalinis ir Europcar.

Kai užsisakote automobilį šio geležinkelio stotyje, jūs turite išvengti komplikacijų su nėra svarstymo nuomos sąlygas. Pvz., jei jums yra pateikiamos su automobilį, kuris yra pilnas bakas, jums turėtų grąžinti ją su dujų baką, kad yra pilnas. Tačiau, jums reikia išvengti iš anksto benzinas planus. Taip yra todėl, kai norėsite padaryti užpildymu, save, jūs mokate tik už tai, kas jums iš tikrųjų naudojamas.

Geriausias laikas papildyti cisternos, kai esate keletą kilometrų nuo Avinjono TVG kur turėtų grąžinti automobilį. Tokiu būdu, jūs rasite degalinių, kurios siūlo patrauklias kainas. Degalinių, esančių šalia geležinkelio stoties paprastai yra brangesnės.

Nurodydami laiko grąžinti automobilį, jums reikia gerai pagalvoti. Tai yra todėl, kad su kai kurių bendrovių stotyje, jums teks mokėti už išankstinio grąžinimo mokestį, jei jums grąžinti automobilį anksčiau, ir mokesčiai yra per dieną. Taip pat, jei esate vėlai grąžinant automobilį, jūs turite mokėti pavėluotai mokestis. Pirmoji dalis respondentinių automobilis yra jį apžiūri įsiregistruoti palydovas, tai kad jis gali patvirtinti, ar jis turi atlyginti žalą. Vėlgi, nepalikite automobilio prieš patikrinti ar ji vis dar turi bet kurią iš savo asmeninius daiktus, net ir boot. Kai kurių dalykų, kad žmonės linkę palikti Avignon TGV automobilių nuoma yra skėčiai ir mobiliuosius telefonus.

Jei visus mokesčius, jie turi būti pagal nuomos sutartį.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
» Avignon (1,2 km)
160 Bis Avenue Pierre Semard, Avignon, 84000
» Avignon Oro Uostas (9,4 km)
Montfavet, 84140
» Orange (24,1 km)
Hotel Ibis 32 Rue Agis Rigord, Orange, 84100
» Orange Les Pradines (27,1 km)
191 Allee De L'escadron 1/5 V., Orange, 84100
Gare Sncf, Arles, 13200
» Arles (30,1 km)
Arles, 13200
» Nimes Oro Uostas (34,2 km)
Serviced By Europcar, Apt De Nimes Arles Camargue, Saint Gilles, 30800
2614 Route De Montpellier, Nimes, 30900
Parking Gare Feucheres, Nimes, 30000
» Salon De Provence (40,8 km)
Salon De Provence, 13300