Palyginkite 1 200 Kompanijų Pasiūlymus Daugiau Nei 30 000 Vietovių
Automobilio Nuomos Paieška
Paėmimas
Salles La Source, 12330 (Prancūzija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Į nuomos kainą įskaičiuota
Draudimas nuo vagystės
Be papildomo mokesčio
Draudimas nuo autoįvykio
Neribotas kilometrai
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių mokesčių už užsakymo pakeitimą
Mažiausia kaina garantuota

Automobilių Nuoma Rodez Marcillac Oro Uostas

Įsikūrusi 20 Km į šiaurės vakarus nuo Rodez netoli Aveyron yra Marcillac Prancūzijos pietvakariuose. Miestas garsėja savo pievos pasaulio klasės gėlės, savo unikalų ir gamtos grožio. Miestas yra sostinė Aveyron ir geriausias paskirties turistų ieškoti giliau Prancūzija, jis yra įsikūręs centre, tai yra puiki vieta gyventi atostogos visiems kaimyninių vietas gali būti vertinamas ir atrado lengvai iš čia. Taip pat žinomas savo vyno sodai tai vieta yra klasikinis žmonėms, kurie išgalvotas.

Miestas turi savo oro transporto. Oro uosto, esančio ne 10 mylių į šiaurės vakarus nuo miesto ir pagrindiniai vartai turistams atrasti grožio Rodez ir jos kaimyninių teritorijų. Tai vargu ar yra 15 min nuo miesto uosto. Rodez oro uostas yra mažas ir sutartis su juo aviakompanijos yra Air France, Hex oro ir Ryan Air. Oro uosto suteikia tiek vidaus, tiek tarptautinės skrydžio į Londoną ir Lyon. Yra du takai, oro uosto paslaugos. Yra tik vieno terminalo ir įrenginių yra gana ribotas, veikia kelios laukimo Lounge, baras - restoranas, mažai telefono būdelės ir vieną susitikimų/pokylių salė, kad klientas turi užsisakyti iš anksto.

Santykis į oro uosto pastatą yra pakankamai automobilių stovėjimo vietų. Kai iš oro uosto galite rasti miesto taksi eilėje jus priimti jus aplink miestą ir savo gyvenamojoje vietoje. Rodez Mercillac oro uosto turi sistemą, iš savo automobilių nuomos kompanija, kuri leidžia t lengviau lankytojams įsiurbti Rodez esmė. Dar yra mūsų didžiausių automobilių nuomos bendrovės registratūroje oro uostu Hertz, Europcar, Budget ir Avis. Geriausias būdas yra iš anksto pasirūpinti automobilių internete per savo svetainę.

Paėmimas

Žemėlapyje:

Paskirčių
Gare Sncf, Rodez, 12000
» Rodez (9,8 km)
Aeroport De Rodez, Rodez, 12330
» Decazeville (24,8 km)
Z.i. De Fontvergnes, Decazeville, 12300
Figeac, 46100
» Figeac (42,1 km)
Z.i. Lafarrayrie, Figeac, 46100
» Millau (58,7 km)
Millau, 12100